[Matys] Essi by Matys - koniec - Strona 14

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
tak panowie ten pas byl bardzo zgiety i przeszkadzal by w wyciagnieciu silnika dzis usuniecie EGR tylko musze poczytac co i jak
  
 
No no widze ze plany chyba przyspieszyły, to tylko czekac aż bedzie jezdził
  
 
Prace ida jak ida czyli jest srednio silnik juz siedzi w aucie ABS"y sa, tylko brakuje mi lapy do skrzyni bo jest peknieta i troche czasu zajelo mi szukanie ale ma byc we wtorek z chlopakami podjelismy sie przekladce calej instalki z auta bo w swojej nie mialek instalki do abs,poziomu plynu spryskiwaczy a przekladka tylko wiazki od kompa by nic nie dala a chce miec RS a nie prawie RS Belka z hamulcami tarczowymi juz zalozona teraz zostalo podlaczyc elektryke do konca i palimy auto... szczeze troche czasu to trwa ale staramy sie to zrobic aby to mialo rece i nogi i szczeze mowiac czesci nie sa tanie do RS dzis zakupilem nowe kable zaplonowe pasek klinowy i olej z filtrem no i nowe palniki kupilem do Xenonu 12000 K





  
 


Pali !! chlopaki to pali juz pierwsze jazdy za soba a dlaczego sie cziesze? kupilem go bez mozliwosci odpalenia MAG tez nie odpalal kupilem w ciemno a co sie okazalo jest ok juz jezdzi nie oficjalnie teraz poskladac srodek i sobota wyjazd powiem ze ma kopyto... wiem pewnie powiecie ze dlugo itd ale do tego zakladu mam 50km a pracuje na 3 zmiany wiec czasami nawet sil nie ma ale jest ok
  
 
  
 
no to rewelka,teraz bedziesz musiał opanować MOC
  
 
no to fajnie że już pali , jeździ , pozostaje cieszyć się jazdą
  
 
gratki
ja nie zapomne tego uczucia do konca zycia
  
 
przez ostatni czas założylem elektryczne szybki tumik i xenonik 12000k







w planach jest jeszcze sporo pomysłow ale realizacja podejrzewam potrwa nic nie mowie ale kilka rzeczy jeszcze brakuje priorytetem beda fele 17 jak i wkoncu walka z zderzakami

2 tragiczne filmiki z wydechem hehe robione tel

klik1

klik2
  
 
Ty lepiej nagraj jak to jeździ
  
 
Cytat:
2008-03-19 20:52:03, Snale pisze:
Ty lepiej nagraj jak to jeździ



ale ze co? ma w miejscu jechac
  
 
Cytat:
2008-03-19 20:53:13, Matys318 pisze:
ale ze co? ma w miejscu jechac



Ma taka moc, że z miejsca nie ruszysz?
  
 
z ksenami przegięłeś...12k to o wiele wiele za dużo...wiem,ze to lans ale trzeba też patrzec na innych użytkowników...
  
 
Cytat:
2008-03-21 02:49:15, trance pisze:
z ksenami przegięłeś...12k to o wiele wiele za dużo...wiem,ze to lans ale trzeba też patrzec na innych użytkowników...


to przecież tylko kolor ma inny...jak dobrze ustawione, to chyba nie ma znaczenia, czy 6K, czy 12K...? 12K ładnie wygląda, ale oświetla gorzej drogę...
  
 
odchodząc od tematu Matys318 jak kupowałeś przedni zderzak to zamiennik czy oryginał ? Bo mam bez halo a mi nie pasi i planuje zmianę ...
  
 
Cytat:
2008-03-21 21:28:43, Damiano-Gdynia pisze:
odchodząc od tematu Matys318 jak kupowałeś przedni zderzak to zamiennik czy oryginał ? Bo mam bez halo a mi nie pasi i planuje zmianę ...


Jak chcesz mogę się z Tobą zamienić na mój

Jak będziesz chętny to się spotkamy i w razie czego dogadamy po moim powrocie do Gdańska
  
 
Cytat:
2008-03-22 09:26:53, MAG pisze:
Jak będziesz chętny to się spotkamy i w razie czego dogadamy po moim powrocie do Gdańska



Chętny jestem a kiedy wracasz go gdańska ?
  
 
Cytat:
2008-03-21 21:28:43, Damiano-Gdynia pisze:
odchodząc od tematu Matys318 jak kupowałeś przedni zderzak to zamiennik czy oryginał ? Bo mam bez halo a mi nie pasi i planuje zmianę ...



orginał zamienniki sa do du...
Co do tematu RS'a to pali jak smok Wawelski mam mały problem z wolnymi obrotami tzn jak gwaltowanie przyspieszam to ma dusi sie do ok 2500obr potem juz rakieta i ma tak nie zawsze wogole to swiece i kable nowe ... mylse nad oddaniem go do elektryka ... mozliwe ze to wina dolotu ze lapie lewe powietrze bo mam stozek ale to jakas samorobka i krokowiec jest umieszczony na rurze i mozeliwe ze tam tez cos se zassie ogolenie to zakupie orginalna puszke do filtra i zaloze tak jak ma byc w orginale i wtedy bede dzialal dalej ogolenie wrazenia sa pozytywne
  
 
Kangur sie stabilizuje pewnie to wina ze silnik byl nie palony ok 4miesiecy
dzis mialem chwilke by pstryknac kilka fot doszla tez zmiana podswietlenia guzikow elektroszyb co do jazdy 2 z przodu to nie duzy problem













  
 
będziesz myślał coś o grillu?