[Matys] Essi by Matys - koniec - Strona 15

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
narazie nic w planach teraz czekam az zrobie uklad kierowniczy zakladam fele i jade na zbieznosc

gdzies za 3tyg malowanie zderzakow i blizej konca projektu
  
 
A wiec uklad kierowniczy zrobiony i teraz czkema na oponki fele juz mam w domku a to dzis jakos emocje mnie poniosly

Filmik
  
 
swir
  
 
No i sa fele marne foto ale zawsze cos tyl nizej musi isc ale taraz do pracy trzeba uciekac .....

  
 
Cytat:
2008-04-15 10:36:32, Matys318 pisze:
No i sa fele marne foto ale zawsze cos tyl nizej musi isc ale taraz do pracy trzeba uciekac .....


privy czytasz?
  
 
Cytat:
2008-04-15 11:08:49, surec pisze:
privy czytasz?


odczytane
  
 
  
 
Myślałeś o wymianie klamek na mk7? wzór felg nie jest w moim typie
  
 
Cytat:
2008-04-15 16:47:12, Snale pisze:
Myślałeś o wymianie klamek na mk7?



nie wyglada to dobrze w drzwiach z mk5/6...

matys felgi eleganckie, ale o cal za male:p fajny kolorek
  
 
niezle niezle! Ładniutkie te fele - mogł bym takie miec

a silniczek niezle ciagnie - nie szkoda ci opon?? czy to jakies specjalnie za spalenie załozone ?
  
 
Tos kolego teraz popłynoł a ja tyle felg szukałem zeby miec inne niz wszyscy i za dwa dni zakładam takie same:/ jaka dałes oponke?? i to sa z et25??
  
 
wiece fele 16' et 25 opona 19545 dlaczego 16?? kompromis miedzy jazda figurowa a normalna na koleinach
co do klamek to drzwi nie bede wymieniac Co do filmiku to byly opony dobre ale mnie poniosło wiec ich juz nie ma
W niedziele jade do Wiechlic na rozpoczecie sezonu tuningowego to takie spotkanie klubow tuningowych z okolic











  
 
et25 ... nie trze Ci tylne kolo o rant


[ wiadomość edytowana przez: koniuXR3i dnia 2008-04-15 23:18:32 ]
  
 
dla mnie fele super,wogole autko sie bardzo ladnie prezentuje a z tymi klamkami od mkVII to juz lekka przesada-nie ma to sensu moim zdaniem
  
 
Cytat:
2008-04-15 23:18:08, koniuXR3i pisze:
et25 ... nie trze Ci tylne kolo o rant [ wiadomość edytowana przez: koniuXR3i dnia 2008-04-15 23:18:32 ]



narazie nie trze ale byla tylko jedna osoba na tylnej kanapie

Kolejna pierdulka do auta to bedzie zamowiony hokej od Espance III cena taka sredniawa ale napewno bedzie nizszy od laguny KLIK

planuje tez w tym tyg pomalowac przednie zaciski (czerwony jak tyl) i słupki drzwiowe (czarny mat) oraz wstawic glosniki 6x9 w podpory pułki tylko te 2 zmiany ehhh
  
 
Matys felga ładna całkiem inaczej auto sie prezentuje
  
 
i doszla paczuszka wszystko z logiem forda samoregulator sprzegla termostat i linka gazu

  
 

A wiec w niedziele odbylo sie rozpoczecie sezonu tuningoweg o okolicznych klubow "tuningowych"

zaczeło sie przyjemnie az do chwili kiedy po starcie na 400m zerknolem pod autko i zauwazylem kapiacy plyn chlodniczy ... okazalo sie ze to chlodnica puscila na uszczelce miedzy plastikiem a metalem przejechalem sie jeszcze raz i otworzylem maske i okazalo sie ze weze sa okropnie twarde obstawiam uszczelke pod glowica oby bylo tylko to ale i tak kocham FORDY








  
 
głowica sciagnieta zaraz jedzie na planowanie w przyszlym tyg zawita tez nowy dolot w polowie maja jade na hamownie zobaczymy co tam sie kryje





  
 
do dup... glowica peknieta na 2i3 a i na 4 ale na 4 szczelna no coz nowa glowica zamowiona jutro ma byc troche rozczarowany ale nadal kocham mojego RS'a