[Matys] Essi by Matys - koniec - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wiec tak od wczoraj autko zaczeło się naprawiać zostały rozwiercone błotniczki i wycięty pas przedni i odklejone progi

kolejny etap to rozebrnaie auta i wsatwienie blotniczków i pasa no i springów od Remika oczywiście będą też fotki

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

sorry za jakość ale robione kolegi tel
  
 
Jutro startuje z kolejnym etapem jak juz pisalem sprężynki powoli idzie robota ale coz malo czasu wstawiłem juz pas przedni i błotniczki pokoze jutro wieczorem fotki
A takie cos nabyłem dzis w promocji razem z okablowaniem
KLIK teraz myśle nad skrzynia


[ wiadomość edytowana przez: Matys318 dnia 2007-03-09 21:09:18 ]
  
 
Montaz sprezynek musiałem nieco przesunac ahh jak sie ruszy to dopiero widac jakich specjalistów od blachy miałem kilogramy szpachli na blotniku teraz będziemy go wycinać i wstawiac nowy. jeszcze zostalo wysapawac od nowa klape no i blotnik wstawic plus wspawanie badlooka i dopiero kolejne etapy oto fotki:






  
 
ło... szpachli to tam tona była..
  
 
oj balooka to bym nie robil do swiatel mk7.. a jak Twoj blacharz ma zamiar go wykonac? mam nadzieje,ze nie tylko przez dospawanie takich malutkich paskow z blachy na koniec maski nad reflektory.. poza tym ladnie wygladaja zaspawane kierunki boczne, a wiec ich brak a skoro juz robisz blotniki to czemu nie a co do tylnej klapy to obawiam sie,ze lakier na spawach bedzie pekal
  
 
Cytat:
2007-03-13 19:30:34, VinCe pisze:
ło... szpachli to tam tona była..



dziw ze to sie trzymalo...
  
 
W sumie to nawet nie pękało ale zdziwilo nas jak mozna szpachli wladowac w autko co do klapy to pospawamy to w kolo i od srodka zalejemy zywicą z doświadczenia mowili ze nie pęknie co do badlooka to bedie wspawany na calosci tzn bedzie przedłuzona cała. Potem podklad i do komory na malowanko ale to jeszcze z 1.5 tygodnia
  
 
jakby co antena sie znalazła tak jak mówiłem ,czy ten twój bolid juz do walnego bedzie jezdził????
  
 
się okaże jak by co ile to jest od leszna ?
  
 
Cytat:
2007-03-13 22:09:08, Matys318 pisze:
się okaże jak by co ile to jest od leszna ?


a z 200 letko bedzie chyba a czyt odległośc ma znaczenie
  
 
Cytat:
2007-03-13 22:11:55, RemikGT pisze:
a z 200 letko bedzie chyba a czyt odległośc ma znaczenie



ma bo laweta kosztuje jak nie zdąże poskładać ;]
  
 






prace trwają
  
 
Zapowiada się fajnie
A będziesz robił "coś" z przodem czy będzie seria mk7 (nie licząc bad looka)
  
 
Cytat:
2007-03-16 15:00:42, kozik pisze:
Zapowiada się fajnie A będziesz robił "coś" z przodem czy będzie seria mk7 (nie licząc bad looka)



raczej ogranicze sie do wstawienia siatki w halo i w miejsce plastra miodu no i pomyśle nad hokejem ale nie wiem od jakiego autka
  
 
Wiec Maska juz jest zrobiona i juz w pierszej warstwie podkladu








a to ku przestrodze kierująca kobieta zginała na miejscu [']




[ wiadomość edytowana przez: Matys318 dnia 2007-03-22 21:14:46 ]
  
 
Tzn malujesz wszystko oprócz dachu? Nie wyjmujesz szyb bocznych do malunku? Trochę dziwnie podklejana taśma w lampy i wlew (wg mnie powinna być od srodka) i nie wiem czy da sie pomalować dokładnie przy uszczelce szyby tylnej... No chyba, że o czymś nie wiem...
  
 
To tak tylko dla podkładu a oklejają praktykanci a warstw i tak bedzie 3 wiec ostateczna bedzie decydująca elementy tylko przylożone (maska zderzak lampy) to tak dla sprostowania






  
 
Juz jutro rano Essi wjezdza w komore i bedzie malowany palnowany wyjzd z garage to sroda we wtorek planuje zalożyć obudowe termostatu bo miałem taka z dziuka hehe i zalożyc te sprezynki pewnie tył bedzie siedzial niżej ale jak kupie amorki gazowe to sie wyrówna i wzamcniacz z okablowaniam tez sie zamontuje ;]

  
 
Ile cie wyniesie całosc z robocizną i czesciami
  
 
razem mysle gdzies ok 3kola za same czesci dalem 1,5kola ze wzmacniaczem springami i przegladem powypadkowym a cena taka bo w warsztat kolegi ojca