Koszulki Lady - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
widze że ceny mojej jak i leszka propozycji sa takie same tylko ze moja propozycja jest cała czarna i białe loga i teraz sie zastanawiam nawet jesli niemam narazie kasy aby kupic jedną lub druga
  
 
Leszek postaram sie jutro o to wywiedzieć. Jak dostanę odp to umieszczę ja w nowym wątku z zamówieniem.

DEx
  
 
Cytat:
2010-03-22 23:24:04, mwarchalowski pisze:
Leszek postaram sie jutro o to wywiedzieć. Jak dostanę odp to umieszczę ja w nowym wątku z zamówieniem. DEx


dzieki Dex - czekam zatem
  
 
Jednym słowem nacieszysz się nimi dopiero pod koniec miesiąca lyb na początku maja.

Trzymam za słowo !!!

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
O ile znajda się chętni bo na razie po za tobą i Leszkiem nikogo nie ma..

DEx
  
 
Cytat:
2010-03-23 17:46:27, mwarchalowski pisze:
O ile znajda się chętni bo na razie po za tobą i Leszkiem nikogo nie ma.. DEx



No i moje 3 szt
  
 
No jakoś w odpowiednim (nowym) wątku nie widzę twojego postu.

DEx
  
 
Cytat:
2010-03-23 19:29:55, mwarchalowski pisze:
No jakoś w odpowiednim (nowym) wątku nie widzę twojego postu. DEx



2010-03-16 21:32:53 napisałem że skoro nie ma damskich to biorę podobnie jak Leszek 3 szt. Zaraz po tym poście jak Emde robił drugą liste osób chętnych
  
 
Zamówienie SKŁADAMY TU Klik! Klik!

Czytać panowie i panie

DEx
  
 
Cytat:
2010-03-24 10:56:57, mwarchalowski pisze:
Zamówienie SKŁADAMY TU Klik! Klik! Czytać panowie i panie DEx



Tylko nie każdy ma uprawnienia żeby wejść w poniższy post


[ wiadomość edytowana przez: MarTin_ dnia 2010-03-24 16:40:30 ]
  
 
Właśnie
  
 
dokładnie
  
 
Sotrki już to naprawiłem.

DEx
  
 
Napis bedzie bialy no chyba ze bedzie biala koszulka

DEx
  
 
Dex - czekam
  
 
Ja też czekam na odp z firmy.

DEx
  
 
Cytat:
2010-03-21 16:51:05, mwarchalowski pisze:
T-shirt HEAVY T marki Printer. Koszulka typu T-shirt ze wzmocnieniem przy szwach na ramieniu i podwójnym szwem przy dekolcie. Ściągacz przy dekolcie z elastikiem. Bez szwów bocznych. Ściągacz przy dekolcie składa się z czterech warstw, co zapobiega rozciągnięciu. Materiał: 100% bawełna Gramatura: 160 g/m2 Rozmiary: S–XXL nadruk 1 kolor 1 miejsce (na piersi), nadruk 1 kolor 1 miejsce (na plecach - A4) Cena 39 brutto plus przesyłka.



To jaki nadr. bedzie na tych koszulkach, ale młyn juz mi sie pokręciło wszystko.
  
 
Leszke tabela jest w wątku z zamówieniem.

Igor nadruk ma być biały, no chyba że biała / jasna będzie koszulka wtedy proponuję granatowy (kolor firmowy Lady) napis.

DEx
  
 
Nie chce śmiecić w wątku z zamówieniem; dexiu czy w cenie jest nadruk na plecak ( lada klub polska) i na piersi z nickiem czy tylko wybieramy jedno miejsce nadruku ??
  
 
a ja bym sie chciał spytać czy dało by rade ze teraz zamuwie a kupie np za 2 miesiace bo wyskoczyło mi lakierowanie skutera kupić pare części i kasy zabardzo niebęde miał ??