Regulator temperatury nawiewu - podświetlanie, Cari E

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Ostatnio zdjąłem pokrętło regulatora temperatury żeby sobie je ładnie wyczyścić, i jakoś od tamtego momentu zniknęło mi jego podświetlanie i tej skali temperatury co jest dookoła . nie wiem czy coś mi się zepsuło, czy akurat żaróweczka się spaliła. Nie wiem jak tam sie do tej żaróweczki dobrać. Czy trzeba rozbierać całą konsole czy jest jakiś prostszy sposób? Sprawa niby drobna, ale uciażliwa, bo dosyć często podróżuję wieczorową porą.
dziekuję, pozdrawiam
  
 
Cytat:
2007-04-05 21:33:26, gr1oszek pisze:
Witam. Ostatnio zdjąłem pokrętło regulatora temperatury żeby sobie je ładnie wyczyścić, i jakoś od tamtego momentu zniknęło mi jego podświetlanie i tej skali temperatury co jest dookoła . nie wiem czy coś mi się zepsuło, czy akurat żaróweczka się spaliła. Nie wiem jak tam sie do tej żaróweczki dobrać. Czy trzeba rozbierać całą konsole czy jest jakiś prostszy sposób? Sprawa niby drobna, ale uciażliwa, bo dosyć często podróżuję wieczorową porą. dziekuję, pozdrawiam


przyzwyczaisz się
u nas w carii te podświetlenie padło chyba z 3 lata temu
i nikt tam nie rozbierał niczego
wszystko i tak na pamięć robisz

a jak chcesz to chyba musisz zdejmowal konsolę
tylko nie wiem
czy ta górna co jest radio
czy tylko tą dolną własnie
  
 
Cytat:
2007-04-06 08:59:32, Suchy pisze:
[...]a jak chcesz to chyba musisz zdejmowal konsolę tylko nie wiem czy ta górna co jest radio czy tylko tą dolną własnie



Górną, górną.
Temat opisany tutaj co najmniej 3 razy przeze mnie.
O innych litościwych duszach opisujących tą procedurę już nie wspomnę
Pozdro.
  
 
Cytat:
2007-04-06 13:08:34, Perzan pisze:
Górną, górną. Temat opisany tutaj co najmniej 3 razy przeze mnie. O innych litościwych duszach opisujących tą procedurę już nie wspomnę Pozdro.


nie czytałem
  
 
aaaa, to pech. Tą górną wiem jak rozebrać, dziękuję Perzan, między innymi dzieki Twojemu opisowi kiedys już ją rozbierałem kilka razy jak montowałem radio. Potem ją zamontowałem już z tym radiem raczej na stałę, wiec miałem nadzieję, ze nie trzeba bedzie jej rozbierac zeby sie dobrać do tej dolnej, chociaż od początku to przeczuwałem. no niestety wygląda na to, ze rzeczywiscie bede musial sie do tego przyzwyczaic jak pisze Suchy bo nie chce juz wyciaga tego radia. Dobrze, ze idzie lato, to na razie nie bedzie sie tyle korzystalo z tego pokretla, a i dzien dluzszy, to i jasniej dlugo, to i podswietlanie nie bedzie takie potrzebne Chociaz musze przyznac, ze bardzo mnie irytuje jego brak
pozdro