Zablokowane drzwi . Jak dostać się do zamka od wewnątrz ?? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie benia a darasabb ale to i tak jest pikuś bo jak widać to Mss szedł już z młotkiem
  
 
Cytat:
2007-02-18 13:21:30, Kleszczak pisze:
więc ściągasz uszczelke w na szybie i wkładasz sztywny drut w kształcie litery L tylko troche bardziej wyprostowany i wkładasz. Sprytna ręka otwiera to w 10s. Nie wiem czy ci sie to uda tak łatwo za pierwszym razem ale w ciągu 30 min. powinieneś sie nauczyć. Reszta fordów już idzie jak ta lala. [ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2007-02-18 13:24:49 ]


najlepiej jak byś sobie ściągnoł tapicere z 2 drzwi i zorientował jak działa zamek i za co pociągnąć aby otworzyć
  
 
Wszysttko ok zrobione rozkreciłem obie drugą strone zobaczyłem co i jak i potem rozkreciłem tapicerke od środka bo musiałem pierw plastikowa oslone z zamka odkrecić troche gimnastyki i zrobione .A co sie stało to niewiem do dzisiaj bo otworzyłem śrubokrętem i jest ok wydocznie sie zablokowało naszczescie już mam to za sobą Pozdro

[ wiadomość edytowana przez: kilerek666 dnia 2008-08-18 10:15:59 ]
  
 
jak sie dostac do bagaznika w escorcie cabrio jak mi wkladka padla? nie moge kluczyka do konca przekrecic... idzie to jakos we wlasnym zakresie naprawic? jak w ogole otworzyc ten bagaznik?
  
 
Cytat:
2008-09-07 22:51:50, vek1986 pisze:
jak sie dostac do bagaznika w escorcie cabrio jak mi wkladka padla? nie moge kluczyka do konca przekrecic... idzie to jakos we wlasnym zakresie naprawic? jak w ogole otworzyc ten bagaznik?



A otwieranie bagażnika koło fotela kierowcy nie działa ?
Możesz kogoś posadzić na klapie bagażnika żeby docisnął własnym ciężarem i spróbuj przekręcić kluczyk znowu. Miałem tak w poprzednim essim. Tylko linką się tak otwierało bo wkładka pod kluczyk zgniła parę lat wcześniej
  
 
Cytat:
2008-09-07 23:01:22, paulGT pisze:
A otwieranie bagażnika koło fotela kierowcy nie działa ?



w cabrio tego nie ma :/