Peugeot 206

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Mam takie małe pytanko z uwagi na to iz oddałem 206 w rece lakiernika, chodzi mi czy pomalować go całego w lakierze razem z listwami czy zostawić listwy czarne jak waszym zdaniem bedzie ładniej?


foto 1

foto2
dzięki i pozdrawiam...
  
 
Czy ładniej z pomalowanymi listwami ?? hmmm nie wiem sam ale jak pomalujesz to na pewno będzie inaczej niż fabrycznie. (taka namiastka tuningu)
  
 
Dzięki Ari10 dodam iz lampy, zderzak i felgi mam takie jak ten cały polakierowany....
  
 
caly!
  
 
Bez listew!! Jak będzie cały na srebrno to się zrobi srebrna plama Pozatym przemawia aspekt czysto praktyczny. Te listwy są po to aby chronić lakier przed zarysowaniem. Jak je pomalujesz to często i gęsto będziesz miał na nich dynksy po dzwiach sąsiadów. A na czarnym to plakiem możesz popryskać i nic nie widać.
  
 
fabrycznie jsli sa listwy w zderzakach malowane ,to równiez w kolorze sa listwy na drzwiach io zdecydiowanie lepiej to wyglada.
a silniczek troszkę muł ale kilometrów to ty tym nakręcisz i awaryjnośc prawie zadna


[ wiadomość edytowana przez: RemikGT dnia 2007-03-06 11:55:43 ]
  
 
Cytat:
2007-03-06 11:32:04, Janek-S pisze:
Bez listew!! Jak będzie cały na srebrno to się zrobi srebrna plama Pozatym przemawia aspekt czysto praktyczny. Te listwy są po to aby chronić lakier przed zarysowaniem. Jak je pomalujesz to często i gęsto będziesz miał na nich dynksy po dzwiach sąsiadów. A na czarnym to plakiem możesz popryskać i nic nie widać.



  
 
czyli 3 do 2 na całość w lakierku kto jeszcze się wypowie...


[ wiadomość edytowana przez: cabriolecikxr3i dnia 2007-03-06 12:04:46 ]
  
 
cały w lakierze mniej praktycznie to już wiesz, ale te czarne elementy wyglądają jak wąsy dosłownie. więc lepiej pomaluj
  
 
Całość.
  
 
Foto 1 calosc tylko i wylacznie a pozatym jak sie 206-stka spisuje ??
  
 
Cytat:
2007-03-06 13:27:51, p_s_y_c_h_o pisze:
Foto 1 calosc tylko i wylacznie a pozatym jak sie 206-stka spisuje ??


A dziękuje bdb jestem zadowolony, troszke mało mocy ale daje rade... Nadrabia wszystko spalaniem 5L/100
  
 
Ok więc postanowione, bedzie cały w lakierku jak odbiore od lakiernika zrobie kilka fotek i pokaże jak wyszło