Moja www [o moim 126p i nie tylko...] - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Simon, Simon !! CORAZ LEPSZA STRONKA. POgadamy na GG. Chciałbym coś od siebie dodać na stronkę.
  
 
I znowu kolejne zmiany na stronce a mianowicie zrobiłem w końcu te nieszczęsne miniaturki i teraz nie powinno być ze stroną problemów nawet na modemie , doszły 2 nowe malce do galerii kaszli oraz wypaśny Golfik MK1 Cabrio do działu furek znajomych, poza tym jeszcze zaszło kilka kosmetycznych zmian oraz dodałem stronke do rankingu tak więc jeśli się komuś stronka podoba i chce na nią oddać głos to wystarczy kliknąć w baner od rankingu. Życzę miłego surfowania po stronce i zapraszam do zostawiania po sobie śladu w księdze gości... Aha jeszcze doszły fotki ATS Kraków 2004 tylko na razie są dostępne 2 częsci galerii ale za niedługo, myślę że nawet jutro będzie już pełna ilość fotek (ok. 6 części po 35 fotek) więc zapraszam...

pozdrawiam Simon


[ wiadomość edytowana przez: Simon_126 dnia 2004-05-20 17:17:10 ]
  
 
Stronka bardzo fajna!!!!!!!!!!!Moje Gratulacje!!!!!!!Maluszki tez sa wypasione.Pzdrawiam
  
 
No to cieszę się że stronka się podoba . Doszły jeszcze 2 nowe kaszlaki i Golf II więc zapraszam ponownie do galerii... Może napiszcie jak wam teraz stronka chodzi i co jeszcze można by zmienić aby była jeszcze lepsza .

pozdro
  
 
Dorzuciłem nowy dział na stronkę - FILMY w którym będe umieszczał filmy ze spotów, zlotó, rajdów, kjs'ów itd...
Jeśli macie jakieś ciekawe furki to można się ze mna skontaktować i furka może pojawić się na stronce. Tak samo jeśli macie jakieś miateriały z np. rajdów a nie macie ich gdzie zamieścić również zapraszam

pozdro