[125p] Czerwony - narazie czerwony - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

tak wyglada

a jak jeździ nie wiem zobaczymy w niedziele

  
 
No to fotę józek już zarzucił. Jak wymyję autko to porobię więcej i zapodam...
  
 
Brzydką obudowe filtra i koreczki masz
  
 
Aktualizacja. Odkopałem trupa bo już zaczęło walić.





  
 
zajebisty jest ten fiacik =))

Co to za model lusterek? Bo też są fajne, hehe
  
 
Wlasnie, gdzie je kupic?? Byly na allegro (w sklepie) ale zniknely
  
 
VITALONI CALIFORNIAN

Yapko , jaka byla ich cena ?

Ladnie to wyglada na Fiatku.

  
 
Tamte to bylo podrobki, po 50 zeta. Jakby ktos gdzies widzial tego typu lusterka to dajcie znac
  
 
Super wozik Ja bym troszkę tył obniżył żeby równo stał a nie wypinał zad ku górze
  
 
Cytat:
2008-03-12 20:54:17, yapko pisze:
Tamte to bylo podrobki, po 50 zeta. Jakby ktos gdzies widzial tego typu lusterka to dajcie znac



Ja mam te podrobki z allegro, nieużywane ale rozpakowane, jak chcesz moge fotki po weekendzie podesłać. Sorry za OT
  
 
mam takie prawe, bez stopki, jak ktoś chce oddam za łezke od malucha
  
 
ladny fiacior zadbany a takich jest malo.
  
 
Lusterka odkupione od Józefa_S. Raczej nie jest to Vitaloni - przynajmniej nigdzie sie tego nie da doczytać na obodowie. Montaż wymagał przycięcia stopki tak, żeby pasowała pod ukos drzwi z DF-a. Najważniejsze, że w lusterku dobrze widać i nie pojawia się ramka od fletnerka w środku lustra...
Obniżanie tyłu nastąpi + jakiś dystans na wszystkie kółka - tylko jak się wybiorę na urlop ale to dopiero w maju.

Ponadto - ponieważ samochodzik otrzymał niedawno silnik z polda, który powinien pojeździć jakiś czas więc rozpoczęły się przymiarki do poszukiwania dobrej jednostki napędowej.
Coś już na oku jest ale narazie sza... cicho... żeby nie zapeszyć...




[ wiadomość edytowana przez: Furiosus dnia 2008-03-13 07:59:09 ]
  
 
Lusterka te to są raczej Engelmany a nie Vitaloni , na allegro były właśnie podróby Engelmanów ale takie kowalne ze np w jednym lusterku szkło było mniejsze niż w drugim i plastik dość mizernej jakości , ale czego spodziewać się za 50 zł

[ wiadomość edytowana przez: fsosport dnia 2008-03-13 08:01:21 ]
  
 
Cytat:
2008-03-13 07:59:37, fsosport pisze:
Lusterka te to są raczej Engelmany a nie Vitaloni , na allegro były właśnie podróby Engelmanów ale takie kowalne ze np w jednym lusterku szkło było mniejsze niż w drugim i plastik dość mizernej jakości , ale czego spodziewać się za 50 zł [ wiadomość edytowana przez: fsosport dnia 2008-03-13 08:01:21 ]



No to kurde sam nie wiem co to jest bo lusterka są ładne, wykonane estetycznie, lustro dobrej jakości (choć niebieskie nie jest), żadnych zamazów, fal itp. ślady po odlewach minimalne - dla mnie nieważne kto to rzeźbił - wygląda ładnie, funkcjonuje poprawnie więc jest ZAJEBIŚCIE
  
 
Widzę, że tytuł wątku zmieniłeś.
  
 
Cytat:
2008-03-13 12:41:08, kylo125 pisze:
Widzę, że tytuł wątku zmieniłeś.



na zachętę.. dla wiesz kogo... w sumie ma bliźniaka...
Twój też ładny byś pokazał???
  
 
Cytat:
2008-03-12 20:49:07, borysirl pisze:
VITALONI CALIFORNIAN


Wyglądają raczej jak Engelmanny.

r.

[ wiadomość edytowana przez: nocman dnia 2008-03-13 14:30:24 ]
  
 
we czwartek stanę się szczęśliwym posiadaczem silniczka dohc (tylko nie wiem za bardzo czy 1.8 czy 1.6 na kwadracie) ale co by to nie było i tak będzie to lepsze niż cholerna ohapchałka...
zatem w zasadzie wszystkie lubelskie fiaty znane ne tym forum będą pomykać na twin camach... i powtórzę za BLADYM

"dohc to złooo"
AHA - wszystkim co zaraz zaczną pisać i pytać czy wiem ile kasy idzie na przygotowanie dohc-a powiem, że wiem, zdaję sobie sprawe z tego ile kasy - ALE WALI MNIE TO - OLEWAM CIENKIM SIKIEM PARABOLICZNYM - najwyżej dłużej to potrwa niż przewiduję - buda zdrowa, auto w garażu, napewno do tego czasu nie zgnije



[ wiadomość edytowana przez: Furiosus dnia 2008-03-18 12:04:27 ]
  
 
Zycze powodzenia. Jedno jest pewne. Nie wazne ile czasu, pieniedzy , nerwow. Jesli nie spuchniesz po drodze to efekt bedzie zadowalajacy na tyle ze splaci Ci wszystkie poniesione koszta.