Auto przerywa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam wszystkich mam maly problem ze swoim autkiem polonez 16 na jednopunkcie moze ktos sie spotkal z taka awarjia gdy jade czasami zamryga mi lampka CHECK ENGINE i wtedy mi zaszarpnie jakby odloczyc zasilanie i podstawialem juz modul ,cewki czujnik polozenia walu a elektryk rozlozyl mi rece i powiedzial ze niewie co to moze byc prosze o pomoc jesli ktos sie z tym spotkal
  
 
A próbowałeś z kodem błędów? Możesz też podjechać co serwisu gdzie mają komputer ewentualnie.
  
 
możesz sam zczytać kody błędów ale najlepij byłoby to zrobić z Trzeciakiem lub Morawskim
  
 
bylem u dwoch elektrykow i nic. podstawialem dzis modul z cewkaki ,komputer drugi czujnik polozenia walu i nic dalej to samo a komputer pokazuje ze niema zadnego blendu i ganiam od jednego fakira da drugiego
  
 
miałem kiedyś taki przypadek i wszyscy rozkładali ręce, pomogli mi dopiero w polmozbycie i oni wiedzieli od razu dokładnie o co biega
przyczyna była prozaiczna-uszkodzony jeden!! przewód WN
  
 
wymienione przewody i swiece i dale tak samo da sie jezdzic normalnie do 60 km jesli chce wiecej zaczyna szarpac raz wiecej raz mniej aby tylko na obrotach nie przeciagac


[ wiadomość edytowana przez: ja14 dnia 2007-02-27 17:38:29 ]
  
 
A może to niedostatek paliwa? Jakaś awaria pompy paliwowej?
  
 
chdzi tak samo na piliwie jak i na gazie