Gdansk - gdzie mi wymienia olej w ASB ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
co mozecie polecic ? chodzi o sama robocizne bo materialy mam.
  
 
polecam warsztat na ulicy struga w Gdańsku dojazd od Kartuskiej.
nazywa sie Max. pytaj o p. Darka lub Irka. znają sie na rzeczy.
pozdr
  
 
Cytat:
2007-02-19 22:31:45, WojtGda pisze:
polecam warsztat na ulicy struga w Gdańsku dojazd od Kartuskiej. nazywa sie Max. pytaj o p. Darka lub Irka. znają sie na rzeczy. pozdr



masz jakis telefon do nich ?
  
 
pewnie ze mam podaje
058 303 18 56 dokładny adres Gdańsk ul Struga 16
pozdr
  
 
Cytat:
2007-02-20 19:02:36, WojtGda pisze:
pewnie ze mam podaje 058 303 18 56 dokładny adres Gdańsk ul Struga 16 pozdr



super bo nie moglem ich w ksiazce znalesc. Jutro zadzwonie do nich i moze na piatek dadza rade chwile mi poswiecic.
  
 
napisz ile cie to kosztowało , bo znam ceny wrocławskie a porównam sobie
już wiem że moja skrzynia wymaga wymiany co 30 tyś
  
 
Cytat:
2007-02-20 22:45:49, fomin pisze:
...już wiem że moja skrzynia wymaga wymiany co 30 tyś



ochujałeś chyba
co oni Ci za skrzynie tam przemonotowali?
zawsze myślałem że im nowocześniejsze auto to i przebiegi miedzy przeglądami coraz to większe

to złomki z lat 80tych i 90tych wypadają duuużo lepiej w temacie wymian oleum w aftomatach
  
 
nie bede sie spierał z gościem który automaty naprawia od 15 lat , twierdzi żę skrzynia opla to bezawaryjna jednostka pod warunkiem że zmienia sie olej, podobne opinie usłyszałem w autozone i w aso opel hornet
generalnie niemcy nie wymieniaja oleju wogle bo po 150 tyś wymianiaja skrzynie na nową
  
 
Cytat:
2007-02-20 19:57:40, beast6 pisze:
super bo nie moglem ich w ksiazce znalesc. Jutro zadzwonie do nich i moze na piatek dadza rade chwile mi poswiecic.




w ASO za robicizne ale z wymiana trzpienia i uszczelnienia selektora wolaja 180 pln. Materialy moje.
i chyba przy ASO zostane bo na Strugi za sama wymiane oleju zawolali 130 a na selektor zaczal sie marszczyc ze duzo pracy itp itd



[ wiadomość edytowana przez: beast6 dnia 2007-02-21 16:00:13 ]
  
 
Cytat:
2007-02-20 22:45:49, fomin pisze:
napisz ile cie to kosztowało , bo znam ceny wrocławskie a porównam sobie już wiem że moja skrzynia wymaga wymiany co 30 tyś


Dobrze prawisz,Fomin.W naszych oplowskich skrzyniach olej wymienia się co 30 tyś.km.
  
 
i po robocie . Wymienialem o Sosnowskiego na Snieznej 3 (z polecenia Lysego) . Koszt wymiany 76 pln brutto. Sprawnie i fachowo. Warsztacik moge z czystym sumieniem polecic.