NORBLIN - Informuje

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
DYREKTOR MUZEUM TECHNIKI

zaprasza na spotkanie miłośników historii motoryzacji w niedziele, 11 stycznia 2004 r. o godz. 12:00 w Fabryce Norblina przy Żelaznej 51/53 w Warszawie

W programie: prelekcja mgr inż. Jerzego Dembińskiego pt. "PROTOTYPY SAMOCHODÓW Z FSO"
  
 
Za daleko
  
 
trzeba bdzie znależć troche czasu, może sie pojawie
  
 
Super .
Bede na 100%.
  
 
Jeśli wyzdrowieję - przyjadę. Jestem pod takim wrażeniem DF-a 4x4, że chyba sobie zmienię przód i tył zawieszenia na wersję od Trucka, bo od Nivy to "trochę" większa rzeźba
  
 
no malina bede na pewno

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Za daleko
  
 
yes, yes, yes!!!
  
 
Warszawiacy, powiem szczerze - macie za dobrze!

Adamus
  
 
bo macie SPAjKa
  
 
Grunt to samokrytyka panie Bartku Grunt to samokrytyka no i moze kaopke skromnosci
  
 
dla tych co bedą to przypominam ze wejsciowka moze kosztowac kolo 5 zł, i moze zalatwicie sobie wjazd na teren ale to juz do Ciecia albo do Alka, bo on bedzie napewno...

są duze szanse na obejrzenie Stratosa, w tej sprawie postaram sie dzisiaj zadzwonic i pogadac.
  
 
Nawiazujac do glownego tematu nosze sie z zamiarem wybrania sie do Wawki na ta prelekcje.
Pytanie, czy ktos z 3miasta jest zainteresowany takim wyjazdem? Problem w tym, ze jade z Elblaga, a wiec w gre wchodzi dojazd wlasnym bolidem do Elblaga (niedziela) i potem powrot wlasny z Elblaga do 3miasta (niedziela). Czy jest jakies zainteresowanie?

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Cytat:
2004-01-09 09:06:39, adamus pisze:
Czy jest jakies zainteresowanie?


Jest
  
 
Hym.. propozycja kusząca ale nie mam kasy na wyjazd, takiego dola finansowego jeszcze nie mialem wszystko wladowalem w naprawe blach, teraz czekam do konca miesiaca na kase z PZU.
  
 
A ja jeszcze nie złożyłem do kupy swojego bolidu. Tak więc nie mam się czym dokulać do Elbląga
  
 
no chłopaki z 3 miasta, organizowac sie i jazda
  
 
Cytat:
2004-01-09 09:06:39, adamus pisze:
Nawiazujac do glownego tematu nosze sie z zamiarem wybrania sie do Wawki na ta prelekcje. (...)


Ja niestety dziś już wracam z Warszawy
  
 
Organizujemy sie wlasnie!
Road chetny, Lazik chyba tez. Mam w sumie tylko 3 miejca wiec trzeba sie szybko namyslac.

Pozdrowka
Adamus
  
 
Z powodu takich a nie innych warunków atmosferycznych, może gdańsk dzisiaj przyjedzie , możecie byc nawet późnym wieczorem, jeśli chodzi o spanie to dwóm osobom zapewniam spanie na łóżku, pozostali jesli chca to podłogi starczy dla kolejnych paru osób. Jeśli się zdecydujecie mój nr 606 427 145 i najlepiej jak byście byli ok 19 jestem juz na 100% wolny (sami wiecie szkoła).
Z atrakcji: to może byśmy na ekogrena wtedy wpadli co wy na to?