Xxx [ kozik] xxx - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no widzę że kombiaczek skutecznie ewoluuje

odnośnie felg to ciekaw jestem jakby wyglądały z tarczą w kolorze auta i obręczą w polerce, ale ostatnio nie mam corela zeby to sprawdzić poprzez vt.

kozik i wracaj do maski z mk5, najlepiej garbatki
  
 
Cytat:
2007-03-15 21:21:27, masterostry pisze:
kozik i wracaj do maski z mk5, najlepiej garbatki


Nie ma szans Za dużo tego się narobiło. Jak narazie będą mody na masce mk6
  
 
Kozik poleruje te fele
  
 
Powiem Ci że nad tym myslałem ale jednak za dużo zachodu z utrzymaniem ich w stanie takim w jakim powinny być
No I druga sprawa to jak nie będzie dekli to nie będzie efektu a ja dekli póki co nie mam
  
 
Nie interesuje Cię zamiana na 15 z rantem?
  
 
Cytat:
2007-03-16 23:14:40, Snale pisze:
Nie interesuje Cię zamiana na 15 z rantem?


Czy ja wiem... Raczej chyba jak na moje wydaje mi się że nie Ale może jakieś foto...
  
 
No to trzeba trochę upnąć wątek bo mu się spadło
Po pracowitym weekendzie kolejne mody gotowe
Felgi pomalowane i gotowe do założenia opon a wskaźniki założone i podłączone
Troche roboty przy tym było ale chyba się opłacało

Felażki



Wskaźniki w dzień



i w nocy



A no i dodam że są o tyle fajne że podświetlenie włącza się przy włączeniu zapłonu a bez tego są one całe czarne
Jak wysprzątam w końcu auto w środku to zrobie dokładniejsze fotki bo te są na szybkiego robione







  
 
Noooo Panie Kozik pięknie!!! Trochę szaro za dnia ale w nocy nowe zegarki wyglądają extra!!!

  
 
A dziękować Troche teraz niewygodnie do radia tak nisko sięgać ale myślę że z czasem się przyzwyczaje
No i teraz muszę popracować nad podświetleniem zegarów itp bo jakoś to zielone ni w kij nie pasuje
  
 
Eeeetam nie pasuje. Seryjny zielony rzeczywiście nieciekawy ale jak zmieniłem żaróweczki na diodeczki LED to całkiem miło na zielono, do tego jeszcze listwy FLUX na nogi i mnie się podoba chociaż zostało to swego czasu zostało okrzyknięte choinką.

BTW muszę jakąś sesyjkę walnąć bo oświetlenie wnętrza przeszło kilka zmian i chyba jest ciekawiej .
  
 
No i kółka już od 2 tygodni na aucie
Okazalo się że jednak przy 1.8D nie ma tragedii na 15 calowych felgach tylko niestety koleiny dużo bardziej dają o sobie znać
No i przy okazji zawitał już bardzo popularny hokej od Gofra3 (jeszcze do drobnych poprawek).
Ja Wam się podoba bo jak dla mnie to zuupełnie inne auto (zdjęcia robione "na szybko" a i fotograf ze mnie kiepski





Tutaj z hokejem




I na koniec fotka jak mi autko do garażu wchodzi...





  
 
Kozik, prosbe mam mianowicie o fotki tych dodatkowych zegarkow - w dzien przy wylaczonym i wlaczonym zaplonie, chce porownac czy sa bardzo czarne przy wylaczonym i czy wystarczajaco jasne w dzien przy wlaczonym. bo z tego co widze to w nocy jest super

ps. autko zmierza w dobrym kierunku
  
 
zenq nie ma problemu. Jutro pstryknę fotki i wkleje do wątku (chyba że wolisz na maila)
  
 
Zenq tak jak prosiłeś.
Fotka przy wyłączonym zapłonie (nawet mnie trochę widać )



I przy włączonym



Akurat trafiło że zdjęcia robione przy "pełnym" słońcu
  
 
no no fajne sie autko buduje
  
 
Cytat:
[url=img46.imageshack.us/my.php?image=1036189lf3.jpg]




Autko fajnie wygląda na tych felgach!!
Kupiłem takie same Będzie następne combi na felgach od RS2000!
  
 
Cytat:
2007-04-16 21:21:16, kozik pisze:
No i przy okazji zawitał już bardzo popularny hokej od Gofra3 (jeszcze do drobnych poprawek).




Popularny bo dobrze wygląda i tak mnie zainspirowały fotki twojego auta że sobie też taki sprawiłem


[ wiadomość edytowana przez: ari10 dnia 2007-08-06 22:17:19 ]