[ZieleTDH] Czerwony Gromiasty: THE END 2022 - Strona 11

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-07-01 18:43:32, Snale pisze:
Na 16 urodziny dostał felgi 16" a to zobowiązuje!!!


Nie no w POMPE sie nie bede bawil Powiedzmy sobie szczerze, powoli sie konczy mocowanie lewego przedniego wahacza jest wyrwane, tam byla sruba 10, a teraz moj kciuk przechodzi tam swobodnie, a drobnych raczek nie mam Tylnie podlużnice pod autem moze sa jako takie (wizualnie) ale od bagaznika strony to pas dziur
ale jezdzi i to calkiem nie wolno, hamuje i to calkiem nie slabo, skreca troche przy tym piszczy ale sie toczy i sie toczyc bedzie, mam nadzieje jeszcze kilka lat no to chociaz z roczek

-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM
  
 
...

[ wiadomość edytowana przez: ZieleTDH dnia 2008-08-15 08:47:08 ]
  
 
Jako ze wizualnie na aucie bylo sporo rdzy i dziur, trzeba bylo to poprawic z lekka, ale tylko wizualnie, zero profeski troche ja, troche ojciec ale ojciec malowal
W narozniki drzwi przednich to ja moglem sobie kamyczki wrzucac, tylnie nadkola byly bardzo przykre, ale ja wolalem kit od reparaturki(jak wsadze 16stke pewnie znowu co peknie ) ale co tam przednie blotniki tez mialy dojsc na rantach no i sie toczy KITowów



A tu juz nowy lakierek, wkuszka Zielaka Seniora hehe lakier z tej samej buszki(banki) co 5 lat temu, ale odcien zuepnie inny ale wiadomo ;P



Warunki do malowania spartanskie :/ kurz, ciasno, sprezarka wlasnej robotym brak odolejacza i takie tam ale czerwone jest i kit tez sie trzyma. jest spoko

Nie interesuje mnie ze profil nadkola nie zgadza sie z orginalem czy cos wazne zeby nie bylo dziur i mialo odcien czerwony hehe laciaty

Ogolnie przygotowuje troche staruszka bo bedzie KJS w Sieradzu, ale nie moge sie skontaktowac z Intelem, kase mu wisze i czekam na pakiet body RST i tarcze kotwiczne


-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM

[ wiadomość edytowana przez: ZieleTDH dnia 2008-08-15 08:46:36 ]
  
 
Hehe, Zielak, pełna profeska Ja sam swojego jakiś miesiąc temu w taki sam sposób naprawiałem Tylko, że miałem większe koszty bo kupiłem lakier i trochę włókna z żywicą (jakaś ruda cholera zeżarła mi kawałek nadkola)
  
 
ja tez szpachla z wluknem, troche samej szpachli i samego wlukna hehe

-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM
  
 
w sumie rajdowka ma jezdzic a nie wygladac
  
 
Cytat:
2008-08-15 10:19:18, szafa pisze:
w sumie rajdowka ma jezdzic a nie wygladac


dokladnie byle nowe sprzegło, walki od RQB/mondeo i jakis dobry reczny i bedzie malina

-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM
  
 
Cytat:
2008-08-14 09:41:19, Janek-S pisze:
(jakaś ruda cholera zeżarła mi kawałek nadkola)



standard

Ziele nie wiedziałam, że gromiasty to teraz rajdówka
  
 
Noooooo do rajdowki to daleka droga on ma tylko jeden KJS Prząsniczke 2007 Łodz, teraz go przygotowuje, bo w Sieradzu jest PRzasniczka i daltego go tak pucuje , bez recznego nie wyjezdzam z dzialki
Startuje raczek tylko w kzk w Łodzi, na KJS normalnie w swiecie mnie nie jestac. i KJS to tylko asfalt

Bardzo fajnie wyglada na tych fotach co mam w profilu, zaluje ze poodklejalem te lepy


-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM

[ wiadomość edytowana przez: ZieleTDH dnia 2008-08-22 15:55:49 ]
  
 
Malo sie udzielam, ale Gromiasty jeszcze jezdzi Nie napisze tutaj ze wszystko jest ok i ma sie dobrze, ale jezdzi hehe. "Katuje" go caly czas ale daje rade

Jak wiadomo calkiem niedawno dostal ciut swieżego lakieru, a na dach i słupki claru Po 1,5roku zrosły sie wkoncu blizny na zderzaku


Nawet jakis 2 dniowy rajd jesieni w Tomaszowie zaliczlem i kryterium nocne, z bardzo marnym skutkiem, ale dla mnie liczyla sie zabawa i to zeby dojechac Po pare aut poleglo a on wytrzymal dawalem ile fabryka dala ale to za malo bylem w klasie z samymi 2l ale nie ma co sie tłumaczyc leszczyk ze mnie ;P 18 miejsce na 35 w klasie przed ostani
krotki filmik, nawrotkaGrubszy filmik z tej imprezy Rajd TM

Na dzien dzisiejszy Gromiasty wyglada tak


Jednoczesnie chcialbym Wszystkim klubowiczom zyczyc Wesolych Świat i uwazajcie na slimaki Pozdrawiam Malo tu tuningu ale u mnie nigdy go nie bylo, no chyba ze wiejski

Rajd TM

[ wiadomość edytowana przez: ZieleTDH dnia 2008-12-20 10:46:58 ]
  
 
no ladnie, ladnie Zielak
te maluszki troche smiesznie tam wygladaly i seicento
malo Gromiastego na filmiku ale grunt ze jezdzi i wszyscy zdrowi

-----------------
passionford.pl
  
 
no daje radę powodzenia w nastepnych rajdach Zielaku
  
 
Cytat:
2008-12-20 15:49:29, _Maly_ pisze:
no ladnie, ladnie Zielak te maluszki troche smiesznie tam wygladaly i seicento



ale nawrotka wychodziła im lepiej niż temu z CRX`a
  
 
Dzieki mss ;P ale ja to tak moze 2x do roku biore udzial i tylko 100% asfalt, nie mam plyty pod silnikiem i przewody paliowe urywam na pierwszym lepszym pinku ;P No i kasa :/ ale zabawa przednia Warto sie troche posmiac

-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM
  
 
trzabylo dac znac moze bym sie wybral na ktoregos "oesa"
paru sedziow te
  
 
Modyfikacji zero, ale przyjemnosc z jazdy caly czas ta sama, niezapomniana ciezko co kolwiek przy nim robic, podluznice z tylu naprawde maja dosysc, mysle ze to kwestia czasu... robie tylko przy nim tyle zeby jezdzil, skrecal i hamowal

Kolejna KZK i psedo dragi

FILMIK

-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM
  
 
hehe, faktycznie daje rade

ps. moze jakis mini zlocik reaktywacja?

-----------------
passionford.pl
  
 
Cytat:
2009-08-22 16:43:24, _Maly_ pisze:
hehe, faktycznie daje rade ps. moze jakis mini zlocik reaktywacja?



Ze tak powiem po urlopie jestem spłukany na bogto pojechalem nad morze.... Gromiastym na benzynce, na verwie... ale pewnie cos wymyslimy. jutro jakis drift w czestochowie jest

-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM
  
 
spoko sie az tak nie pali, w tym miesiacu to chyba tez nie dam rady, auto jest chwilowo u mechanika, a w week jade do Szczecina na wesele a pozniej na szybkie wakacje do Miedzyzdroi. Takze jakis pierwszy termin jesli juz to okolo 10tego

-----------------
passionford.pl
  
 
Cytat:
2009-08-22 17:34:45, _Maly_ pisze:
spoko sie az tak nie pali, w tym miesiacu to chyba tez nie dam rady, auto jest chwilowo u mechanika, a w week jade do Szczecina na wesele a pozniej na szybkie wakacje do Miedzyzdroi. Takze jakis pierwszy termin jesli juz to okolo 10tego



A którędy będziesz jechał, może przez moją mieścine