Ogień z rury

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Niepowtarzalny efekt strzelającego ognia z rury ale czy trudne do wykonania ? Czy ktoś ma z tym doświadczenie i montował w swoim aucie ?

W internecie wyczytałem dwa sposoby montażu takiego gadżetu:

Pierwszy jest częściej stosowany i do wykonania jego potrzebna jest :

świeca zapłonowa
cewka
kabel WN
przełącznik

Główny wymóg takiej instalacji to brak katalizatora!

Polega to na umieszczeniu cewki ze świecą i umocowaniu jej na końcu wydechu Kablem połaczone wewnątrz auta. Pozwoli to wywołanie iskry w cewce przy wydechu a jednocześnie wyłączenie tej będącej w silniku. Przy zwiększonych obratach wydostająca się niespalona mieszanka zapala się od świecy powodując niepowtarzalny ryk i płomień.

Drugi mniej stosowany sposób ale również dobry opiera się na zastosowaniu 5kg butli turystycznej z gazema. Napelnić, umieścić solidnie i przymocować do niej elektrozawór z jakiejś rozbitej instalacji LPG i wężykiem miedzianym doprowadzć do końcowej rury a na koncu maly iskrownik. Spowoduje to ciągły płomień

Co o tym wszystkim myślicie ? Jeśli coś źle napisałem to mnie poprawcie.

  
 
Cytat:
Co o tym wszystkim myślicie ? Jeśli coś źle napisałem to mnie poprawcie.


niezle niezle a rózowe kostki na lusterko?
  
 
Myślimy że to kwintesencja wiejskiego tuningu.

Na allegro są gotowe kity,. Adus20 takie coś założył, zobacz do jego wątku jak to (nie)wygląda.
  
 
snale "myslimy" to było o kim?
o klubie? driverach czy userach?
  
 
Cytat:
2007-03-02 19:59:12, arekturbo pisze:
snale "myslimy" to było o kim? o klubie? driverach czy userach?



O klubowiczach, driverach, userach i sympatykach mających gust
  
 
to sie wam jedno bezguscie trafiło
mi sie podoba
i dobra metoda na siedzących ci na zderzaku
  
 
ale w RST nie trzeba flamera
  
 
i różowych kostek
  
 
ja chętnie bym zlecił żeby mi ktoś to zrobił

i wcale nei uwazam to za wiejski tuning z resztą te określenie jest tak nadużywane w tym klubie ze jak ktos juz to mówi to automatycznie zaglądam w jego profil....
  
 
Cytat:
2007-03-02 20:26:18, skidmarks pisze:
ja chętnie bym zlecił żeby mi ktoś to zrobił i wcale nei uwazam to za wiejski tuning z resztą te określenie jest tak nadużywane w tym klubie ze jak ktos juz to mówi to automatycznie zaglądam w jego profil....



Jeśli chcesz mogę Ci załatwić, aby ktoś z Głogowa Ci to zrobił 3 chłopaków z Tuning Klubu ma taki bajer zapraszam w niedziele 10 marca o 16:00 pod Lidla to Ci pokarzą
  
 
Cytat:
2007-03-02 20:41:45, 0rzeL pisze:
Jeśli chcesz mogę Ci załatwić, aby ktoś z Głogowa Ci to zrobił 3 chłopaków z Tuning Klubu ma taki bajer zapraszam w niedziele 10 marca o 16:00 pod Lidla to Ci pokarzą



a czy jeden ma BMW e30 z silnikiem 2.7?
  
 
Cytat:
2007-03-02 20:42:30, skidmarks pisze:
a czy jeden ma BMW e30 z silnikiem 2.7?


Pisz lepiej kolorami tych aut

-----------------
Same bordowe kombi :D
  
 
Cytat:
2007-03-02 20:51:49, PATENT pisze:
Pisz lepiej kolorami tych aut



czrny znalazłem go ale w głogoskim klubie miłośników aut
własnie skoczyłem rejestracje


chemik z czarnej bmw - z nim do pracy smigam - na inne zmiany
  
 
Ogień z rury? Moim zdaniem to najbardziej wieśniacki sposób na zwrócenie uwagi... Jakbym coś takiego spotkał, wyśmiałbym gościa na miejscu...
  
 
jezdzi u mnie na dzielnicy taka 'fest' stuningowana ibiza i ma wlasnie cos takiego uczepione na koncu rury.. rzeczywiscie troche wiocha.
  
 
"trochę" buahahahaha...
  
 
nie sprowokujecie mnie
  
 
moja stara padlinamiała ogień z dupy bez flamera
łogień z dupy
  
 
napisałbym : "eh dzieci, dzieci"....ale Skidziu Ty juz stara D....pa jestes wiec przemilcze
  
 
ja takie coś miałem w malczaku i na wszystkich robiło wrażenie.
I nawet to wymontowałem i zastanawiam sie czy to nie włoż essiego .
Jak dla mnie niezły bajer ale to jest moje zdanie....