Potrzebny transport !

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Potrzebuje przewiezc troche czesci (podobno 4 skrzynki) z Wrocka do Krakowa. Moze ktos sie wybiera w najblizszym czasie? Byl bym bardzo wdzieczny za pomoc

  
 
W sumie pozwole sobie podpiąć się pod wątek.
Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc w transporcie trzech felg z krakowa do wrocławia.
Gratyfikacja do uzgodnienia.
  
 
Jak cos znajdziecie, to ja mam dla Yapka zawieszenie od 128 do przewiezienia zWrocka do Kraka
  
 
Może się zrzućcie na gaz, co?
  
 
Transport Katowitz-Warszawa. Do przewózki motor ze skrzynią i mostem + duperele. Jak ktoś może chociaż częściowo, to na priva.
  
 
Czy ktos z Lodzi moze dla mnie przywiesc pare kompletow tarcze hamulcowe do Warszawy? Zaplace. Wielkie dzieki!
  
 
Jadę dziś trasę Szczecin-Zielona Góra-Szczecin jak ktoś ma coś do zabrania to niech da znać na komórę.
  
 
Bardzo prosze o pomoc z transportem blotnik trasa Warszawa-Gdansk i z powrotem Gdansk-Warszawa. Chodzi i zamian blotnikow, nie wazne czy osoba z Warszawy czy z Gdanska. Dzieki z gory a tez pozniej!


[ wiadomość edytowana przez: hetman dnia 2007-01-06 16:27:45 ]
  
 
Cytat:
2007-01-06 16:26:27, hetman pisze:
...Chodzi i zamian blotnikow ...



ke ?
  
 
chodzi o zamianę błotników
  
 
hetman przerabia borka na Caro

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2007-01-06 22:08:17, jacekes pisze:
chodzi o zamianę błotników



Wlasnie, dzieki Jacku. Przepraszam za ortografii.

OLO.... Wiem ze OLOnez mi sie podoba ale jeszcze nie chce budowac na bazie Borewicza.
  
 
Ja z kolei co tydzien trasa Katowice - Wrocław ; Wrocław - Katowice
  
 
Witajcie .

Czy jest ktoś , kto zechciałby się podjąć przewiezienia monitora CRT zapakowanego w oryginalny karton z Radomia do Warszawy ?

Pozdrawiam.
  
 
Szukam chętnego do przewiezienia jednej felgi z Wrocka do Torunia lub Olsztyna.
  
 
No nie żartuj sobie. Mało to chętnych we Wrocku mamy?
  
 
Cytat:
2007-02-07 00:08:45, Lafaar pisze:
No nie żartuj sobie. Mało to chętnych we Wrocku mamy?



Chętnych? Tak daleko to chyba się nie ruszają.
  
 
Jak w tytule , czy ktoś będzie jechać z Warszawy do Szczecina pomiędzy 25.II a 1.III i mógłby przewieść przednią maskę do fiata?
Wszelkie info piszcie na forum ,priva, email, telefon komórkowy.
Dziękuję za uwagę.
  
 
W czwartek 8 marca jadę trasę Częstochowa - Warszawa - Częstochowa. Jak ktoś coś potrzebuje, to zapraszam. Namiary w profilu.