Johnny II ASC vs Johnson II ASC

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
KOledzy mam pytanie mam johnnego II i szczerze nie jestem nim zachwycony chce zmienic na johnsona i pytanie moje jest takie czy jest to leprze radyjko czy jakas roznica bedzie i czy brak pokretla rf gain zastepuje w nim cos innego

antene mam colorado 1200 Jak johnson to radyjko jakiego nie polecacie to co innego
  
 
Witam ponownie Kolegę, a więc Johnson II ma 3 dobre filtry (ANL, NB, Hi-cut), Johny II ma tylko 2. Johnson II ma AM/FM więc możesz śmigać na radyjku po całej Europie, Johny ma tylko AM. Johnson II nie ma RF-gain, w jego miejsce jest funkcja Local, która zastępuje RF-gain. Johnson ma szereg dodatkowych funkcji, między innymi przełączanie kanałów w gruszce, skanowanie, możliwość zapamiętywania ulubionych kanałów, możliwość nasłuchu 2 kanałów i chyba szybką 9/19. Johnson nie ma wyjścia na tzw. papugę, można podłaczyć do niego do odsłuchu głośnik zewnętrzny. Oryginalny głośnik jest zamontowany w panelu przednim. W mojej ocenie Johnson II to radio zdecydowanie lepsze w stosunku do Johnego, mówiąc potocznie jest to radio z tzw. wyższej połki. Pozdrawiam. Aha, Johnson ma ciekłokrystaliczny wyświetlacz.
  
 
dzieki ci kolego za ta wypowiedz mam tylko jeszcze jedno pytanie czy tez trzeba je wysylac pozakupie do czestochowy czy tu juz president zrobil dobrze
  
 
Ja nie wysyłałem. Z tego, co pytałem kolegów na innym forum, którzy też pracują na tym radyjku, to oni nie wysyłali. To tylko w Johnym są takie problemy. Poczytaj sobie opinie Kolegów na temat tego radyjka na www.cb-radio.pl w zakładkach President Johnson oraz President Johnson II a będziesz wszystko wiedział.
  
 
ok a jeszcze takie jedno male pytanie "local" to r gain na maxa jak sie doczytalem ale czy on automatycznie uswaia sobie zasieg czy poprostu skreca ga na maxa i jeszcze jedna zecz kontrast wyswietlacza bo jezeli jest organiczny to czy jak bede go mniec u gory to bedzie on czytelny cz tylka jak bede na niego patrzal z90st