Xxx [Redziol] xxx - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
redziol - naprawdę bardzo dobra robota Ja bym zapodał bardziej "epokowe" felgi do autka. Najlepiej orginalne fordowskie Ale i tak jest super. Widać, że autko w bardzo dobrym stanie. Może w konkursie wystartujesz? Tylko szybko, bo tylko do piątku zgłoszenia!!!
  
 
Cytat:
2007-08-29 13:23:05, Pawel_AMG pisze:
redziol - naprawdę bardzo dobra robota Ja bym zapodał bardziej "epokowe" felgi do autka. Najlepiej orginalne fordowskie Ale i tak jest super. Widać, że autko w bardzo dobrym stanie. Może w konkursie wystartujesz? Tylko szybko, bo tylko do piątku zgłoszenia!!!



Dzięki. Kurde właśnie chciałem, ale wynika na to, że mam jeden dzień na umycie auta i obfocenie, bo jutro odbieram od lakiernika tylny zderzak! Zgłoszenia są do końca piątku?
  
 
Dokładnie do piątku do godziny 23:59! Więc szybciorem kolego, bo auto warte konkursu
  
 
No to mam niezłe ciśnienie. Ale spoko, zdążę
  
 
wiem co mowie bo sam robilem znaczek...dziecinnie proste (to ze 'dziecinnie' nie znaczy ze musisz modeliny uzywac )....tylko ja pojechalem nieco dalej bo zdarlem tez obwodke i zostal mi sam napis FORD na czarnym tle ;]
  
 
W końcu jest czerrrwony



I to co teraz kocham najbardziej w moim autku



A jutro muszę szybcikiem walnąć jakieś fajne fotosy do konkursu.
  
 
no i teraz wyglada sooper chociaz z czarnymi zderzakami tez mial swoj klimat to rob fotki bo masz duze szanse na podium pozdro
  
 
Ja bym powiedział nawet więcje niż tylko na podium Zrób ładne fotki i będzie naprawdę świetny kandydat w konkursie. Bardzo lubie takie nie przesadzone, ale baaaardzo zadbane samochody, a tak właśnie Twój wygląda
  
 
No Redziol, teraz to furka 1. klasa, ale wcześniej też było super...
  
 
Ladny wozik mk4 tylko ten czerwony to tez jakis taki nie orgianalny ;P blady, taki jak moj ja to bym chcial taka meksykanaska czerwien

-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM
  
 
Dzięki wszystkim Z tylnym zderzakiem lakiernik miał nie lada zabawę - był pęknięty, poza tym walnięty był jakimś przyciemniającym sprayem, a na dodatek był chropowaty. Nałożone są 2 warstwy podkładu, pęknięcia zaklejone kompozytem i naprawdę zderzak jest odpicowany na maksa.

@Pawel: taki był właśnie plan, bo ja też nie lubię przesadyzmu. Cały czas idę w kierunku jak to określiłeś - auta zadbanego, ale mającego trochę charakteru

@Zielak: poczekaj na fotki plenerowe, ten czerwony tak kiepawo wychodzi w garażu i na mega cyfrówce - SE k750i

  
 
Taki tam piekny styling na zime


Zastanawialem sie, czy nie zalozyc kolpaksów, ale jakoś tak obciachowo mi się kojarzą i sam nie wiem - to byłby dopiero styling

No ale przynajmniej ewentualne śniegi mi nie straszne... A wy, już gotowi na zimowe ślizganie?

P.S. Ale wstrętnie mi skompresowało obrazek!


[ wiadomość edytowana przez: redziol dnia 2007-11-13 19:43:59 ]
  
 
redziol jakbys go bnoizył tak 60/60 to byłby ful wypas
  
 
ja na twoim miejscu nie zakladal bym kołpakow
czerwone mk4 fajnie wygladaja na czarnych stalowych
  
 
odradzam kołapaki... teraz jest taki "gangster" troche
  
 
Cytat:
2007-11-14 14:17:18, fryszard pisze:
redziol jakbys go bnoizył tak 60/60 to byłby ful wypas



widziałeś gdzieś jakiś sensowny zawias? to moze bym na wiosne kupil. nie musi być zaraz 60/60, ale jakiś 30-40 byloby chyba git. no i rozporka od razu pewnie.
  
 
Przy tak delikatnym obniżeniu nie będziesz rozpórki żadnej potrzebować, w dodatku na seryjnych amorach. To nawet nie będzie widać, że jest zglebione, po prostu, będzie jakoś tak milej wyglądać.
  
 
Cytat:
2007-11-15 14:04:00, Wojo pisze:
Przy tak delikatnym obniżeniu nie będziesz rozpórki żadnej potrzebować, w dodatku na seryjnych amorach. To nawet nie będzie widać, że jest zglebione, po prostu, będzie jakoś tak milej wyglądać.



O to to właśnie chodzi Chciałbym, żeby troche usiadł i lepiej wyglądał, ale jeszcze jako tako w miarę się jeździło po tych naszych pięknych drogach. Bo obawiam się, że jak założę maks glębę i sportowe amory, to będzie taczka i każdy elemencik będzie dzwonił przy byle dziurce.
  
 
Redziol autko sooper nawet lepiej sie prezentuje niz na alumakch co do springow to na niemieckim ebayu jest tego sporo i ceny nie tak kosmiczne w przeliczeniu na nasze to tyle samo co do mk5 nowki np: springi



[ wiadomość edytowana przez: szafa dnia 2007-11-17 11:35:03 ]
  
 
u nas z tych tanszych to jamex robi do mk4 (max -60/40 z tego co sie orientuje)