Xxx [Redziol] xxx - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie no sam to malowałem tylko progi i to był zwykły spray A tak to tylko odpryski.

Znaczek na masce pomalowałem z dwóch powodów:
1. był zniszczony a i tak przypadkiem go miźnąłem, więc zamalowałem cały
2. i tak chcę wygładzić maskę...
  
 
Aha. Bo ja malowałem zderzak samemu i wyszło powiedzmy w 70% tak jak chciałem, bo nie ma takiego połysku jakbym oczekiwał, no ale stara sprężarka i stary pistolet do malowania nie bardzo sie nadają do takiego użytku Co do znaczka to nawet zniszczony można naprawić, wystarczy tylko papier 1200 i polerka i świci jak nowy Z tym że ja go zdjęłem do naprawy maski i przemalowałem cały
A gleba to faktycznie by Ci się przydała. I nie musi być od razu jakaś wielka. Ja od boru zanabyłem zestaw -40/-30 i jest nic nie trze i nie wali, tylko jeszcze amory musze wymienić i bedzie miodzio
A właśnie. Mógłbyś opisać trochę jak zamocowałeś progi RST. Chodzi mi głównie o nakładki na nadkola. Mocowałeś na standardowe śruby czy jakoś inaczej?? Bo u mnie też leżą i tylko czekają aż znajde czas na ich zamontowanie
  
 


hmm co myślicie o czymś takim? halogeny to samoróbka raczej pytam bo sie kurde zdecydować nie potrafię...


[ wiadomość edytowana przez: redziol dnia 2007-07-10 21:44:18 ]
  
 
nie rob mu czegos takiego...
serio takie halo nie halo wyglada w mkIV
masz ladne autko walnij jeszcze zderzaki xr3/rst w kolorze i bedzie gitara
nic wiecej ci nie trza, bo fele sa fajne, no chyba ze zaczniesz silnik dlubac (zmieniac czyli)
ewentualnie recaro, kierownica czy cus innego w srodku
  
 
Cytat:
2007-07-10 21:43:42, redziol pisze:
hmm co myślicie o czymś takim? halogeny to samoróbka raczej pytam bo sie kurde zdecydować nie potrafię... [ wiadomość edytowana przez: redziol dnia 2007-07-10 21:44:18 ]



Wygląda ja Cinquecento
  
 
racja panowie, jakieś chwilowe zaćmienie mnie dopadło. założę jedynie serię z garbami, a nie jakieś udziwnienia.
  
 
Post będzie mało tuningowy, ale chociaż zaprezentuje aktualne foto autka.

Ostatnio essi przeszedł mały remont:
- nowy komplet sprzęgła
- cały nowy wydech (kto by uwierzył, że pod autem miałem oryginalny, 19 letni wydech!?)

Zmiana sprzęgła wyeliminowała wszystkie dziwaczne stuki i puki - nawet nie podejrzewałem, że tyle zależy od sprzęgła! Pedał pracuje miękko i płynnie, a biegi na postoju po ostrej jeździe nie wchodzą z dziwnym dźwiękiem - łup! - tylko spokojnie i normalne.

Z najbliższych planów to:
- centralny zamek (dlatego tak wałkuję wątek w PiO )
- elektryczne szyby
- cały czas zderzak z garbami, ale nie mogę dostać...


Tymczasem wczoraj wróciliśmy z tygodniowego wypadu nad nasze polskie morze - moja TŻ, ja i naturalnie essi. Ten ostatni dzielnie się spisał, nie było mowy o żadnej awarii, a na drogach wyprzedzał 95% innych samochodów! Jeśli coś go objeżdżało to było zwykle jakieś audi, czy inny tego poziomu

Pierwszy przystanek po blisko 300km, w lasku, na małe siuśku czy złapanie oddechu.


Płeć żeńska wiedziała co dobre No a essi też nie narzekał


Na drodze nie było zupełnie nudno


Na miejscu można było się natknąć na ciekawe maszyny i właścicieli


... a także egzotyczną zwierzynę



Budowle też były niczego sobie


Chodzenie po powierzchni wody to pestka, sprawdziłem!


Był też czas refleksji nad jeziorkiem, TŻ i essi rozmyślali długo patrząc na wodę...



Essi też chciał suwenirę znad morza:


Niestety, wszystko co dobre szybko się kończy



Ale krótko pisząc - było warto
  
 
Redziol - ładna dziewczyna, ładny samochód, ładne widoczki. Czego więcej chcieć od życia?
  
 
Cytat:
2007-08-07 12:02:23, MaRio-sKaTe pisze:
Redziol - ładna dziewczyna, ładny samochód, ładne widoczki. Czego więcej chcieć od życia?



mocy, mocy wiecej (KM)
  
 
Cytat:
2007-08-07 12:04:42, Asior pisze:
mocy, mocy wiecej (KM)



Co byś wolał?

- średnie osiągi - spalanie 5,5/100km
- zadowalające osiągi - spalanie 12(i w góre)/100km

P.S Zakładając, że sie ucze (nie pracuje)
  
 
Cytat:
2007-08-07 12:08:00, MaRio-sKaTe pisze:
Co byś wolał? - średnie osiągi - spalanie 5,5/100km - zadowalające osiągi - spalanie 12(i w góre)/100km P.S Zakładając, że sie ucze (nie pracuje)




jakieś TD ~ 90km - 6-max7l/100km
  
 
Mario, zawsze znajdzie się jakiś malkontent

Asior, owszem moc by sie przydała, ale tak na serio to zawsze mocy może być mało - 90KM to też nie potwór. Ktoś wsiądzie do 180 konnego wózka i też powie, że mało, bo przed chwilą jeździł innym 210 konnym. Z drugiej strony, jak czytam problemy na forum ludzi z silnikami TD to ja już wolę mieć mniej koni, a chociaż bezproblemową jazdę. Ty masz 1.8d, nie powiesz, że nie dało się pojeździć tym essim? Ile to jest, z 60KM?
  
 
Cytat:
2007-08-07 13:13:05, redziol pisze:
Mario, zawsze znajdzie się jakiś malkontent Asior, owszem moc by sie przydała, ale tak na serio to zawsze mocy może być mało - 90KM to też nie potwór. Ktoś wsiądzie do 180 konnego wózka i też powie, że mało, bo przed chwilą jeździł innym 210 konnym. Z drugiej strony, jak czytam problemy na forum ludzi z silnikami TD to ja już wolę mieć mniej koni, a chociaż bezproblemową jazdę. Ty masz 1.8d, nie powiesz, że nie dało się pojeździć tym essim? Ile to jest, z 60KM?



caly czas jezdze.......... ale powoli trza myslec nad czyms innym
  
 
Cytat:
2007-08-07 13:27:12, Asior pisze:
caly czas jezdze.......... ale powoli trza myslec nad czyms innym



Ale z tego co się zdążyłem zorientować to zmieniasz głównie przez to, że zaczyna się sypać...
  
 
RST 132km/180Nm 8 litrów/100
  
 
Cytat:
2007-08-07 14:00:46, arekturbo pisze:
RST 132km/180Nm 8 litrów/100



Ale gazu to chyba dotykasz leciuteńko...
  
 
Cytat:
2007-08-07 13:41:32, redziol pisze:
Ale z tego co się zdążyłem zorientować to zmieniasz głównie przez to, że zaczyna się sypać...



czy sypac........... zalezy jak kto patrzy, bo to ze auto ma 18 lat i od czasu do czasu trza $$ wlozyc to chyba nic dziwnego.

tylko fakt jest taki ze blache trza by zrobic ( nie ma tragedi) ale ja nie lubie latac dziur..... wole wymieniac na nowe, a jak mam robic od podstaw blacharke to wole odpuscic temat.

pozatym autko ma na karku 300tyś wiec ma prawo do humorków
  
 
Cytat:
2007-08-07 12:08:00, MaRio-sKaTe pisze:
Co byś wolał? - średnie osiągi - spalanie 5,5/100km - zadowalające osiągi - spalanie 12(i w góre)/100km P.S Zakładając, że sie ucze (nie pracuje)




klekot rulez!!!!
  
 
Redziol naprawde autko wyglada zaje*** jak na sowje lata!! szkoda ze ja Ty i Mario mieszkamy troche od siebie bo wspolna sesja mogla by wyjsc sooper ale moze kiedys
  
 
Cytat:
2007-08-07 21:46:48, szafa pisze:
Redziol naprawde autko wyglada zaje*** jak na sowje lata!! szkoda ze ja Ty i Mario mieszkamy troche od siebie bo wspolna sesja mogla by wyjsc sooper ale moze kiedys



Dzięki za dobre słowa
No wy z Mario to raczej za daleko nie mieszkacie. Już wcześniej z Mario omawialiśmy ten temat, ale też chwilowo odpadł z powodu odległości. Ale tak ogólnie to ja jestem chętny, może coś bliżej Wrocka / Ostrowa Wlkp.. Jakaś fajną miejscowość znacie? Coś po środku