Proszę o Głosy - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
i klik.. poleciał nastepny
  
 
I ja punkcik dorzuciłem
  
 
425pktow... WOW!!
  
 
no to jeszcze jeden 426 ode mnie

oby tak dalej
  
 
zbiorowa akcja, 429pkt
  
 
dziś rano Ola znikneła z stronki konkursowej, po tygodniu wyścigu objęła prowadzenie
ze 100% przewagą. Jeszcze nie dostałem odpowiedzi na maila którego wysłałem z zapytaniem o dokładne zasady konkursu, ale z tego co mi mówił znajomy to fotka jest jakiś czas na stronce i znika po czym wskakują następne aż do zakończenia konkursu, później chyba oceniają kto miał najwiecej i na podium.
Dzięki klubowiczom Ola zaszła tak daleko więc jeszcze raz bardzo dziękujemy za głosy !!!

jeszcze podziękowania dla tych którzy wspomogli na końcu:
FilipTeodorek, NAZAR, Bzzy, vipmarek, arek_omega, Marcys, dafi23, -kudlaty-


jak tylko będę znał wyniki to zaraz dam znać.



Nawet jeżeli nie zdobędziemy pierwszego miejsca, było naprawdę
super, mogliśmy wszyscy zobaczyć co to znaczy "opelklub",
JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO


POZDROWIONKA 4 ALL


  
 
słuchajcie, wznawiamy wyścigi!!!!
Co sie okazało: zainteresowałem się bardziej konkursem, nieukrywawam że powodem było że Ola objeła prowadzenie,
zadzwoniłem do firmy Zott (która organizuje konkurs) z zapytaniem co i jak, okazało się że opiekunem konkursu jest przedstawicielstwo w Niemczech i "ponoć" mieli awarię serwera.
Na pytanie dlaczego tylko Ola znikneła ze stronki nie mogli za bardzo odpowiedzieć! Po całym dniu otrzymałem telefon z firmy Zott z przeprosinami i z powiadomieniem że już umieszczają ją z powrotem, dziwne to wszystko ale niech im będzie.

A więc drodzy klubowicze i nietylko - wznawiamy wyścigi.

Poraz kolejny muszę was prosić o pomoc - klikajcie ile się da.


dla przypomnienia zagłosować na Olę można wchodząc TU następnie klikamy na Język Polski, nastepnie na Monte Rzeczowniki, później na Galeria i na dziewczynkę w okularach pływackich z nickiem OLKA99

Tym razem nie mogąc wyrazić swojej wdzięczności chciałem znowu podziękować zapraszając TU
  
 
Romo u mnie ma 442 pkt, więc chyba jest ok ale na wszelki wypadek działamy dalej
  
 
Hehehe yyyy gloso oddany!! A swoja droga sliczna masz coreczke Wrecz powiem ze urocza Pozdrowionka i zycze 1 miejsca!! Z reszta nie musze zyczyc
  
 
no to poszlo 474 bodajrze numer glosu, pozdro i obys dotrzymal obietnicybo Cie cora zamorduje
  
 
no staram się a raczej to wy mnie ratujecie
narazie prowadzimy ale rywalizacja będzie duża jak obserwuję kilka pozostałych uczestników

Olę mozna łatwiej znaleźć klikając w galerii na :
Sortuj wg. liczby punktów

Pozdrawiam
  
 
no to kolejny głosik - 486.

Pozdrawiam
  
 
jakoś u mnie IP komputera jest pływające.. co odpalam kompa to klikam i kolejny punkcik jest
  
 
Cytat:
2007-03-14 22:30:39, MISZAsty pisze:
jakoś u mnie IP komputera jest pływające.. co odpalam kompa to klikam i kolejny punkcik jest


To przynajmniej 15 razy dziennie masz wlaczac komputer
Juz 515glosnow!! Natalka z 2 miejsca raczej nie dogodni (356pkt).
  
 
549 od mojego kumpla
OLA dalej na prowadzeniu

[ wiadomość edytowana przez: kozi_L dnia 2007-03-16 00:29:13 ]
  
 
nie moglem sie powstrzymac .. znalazl sie jeszcze jeden znajomy na okragly 550-ty punkcik

EDIT : tak by the way ... 551 , 552 , i 553 tez sa od moich znajomych

[ wiadomość edytowana przez: kozi_L dnia 2007-03-16 00:46:44 ]
  
 
troche sie udalo ale jest..... 576 glos i mam nadzieje ze wygra
  
 
no to ja jeszcze dwa dowaliłem
  
 
ALARM!!!!!

UWAGA!!! pewna piekna mloda dama ( nie tak piekna jak OLA oczywiscie ) próbuje objac prowadzenie!!

Poczujmy sie wszystcy jak mamusie i tatusiowie i doklepmy troche punkcikow!!!!

Najlepiej by bylo ostatniego dnia konkursu (tylko kiedy to) z zaszkoczenia zasiąsć na kilka komputerów z dynamicnym IP i co kilka minut oddawac glos po restercie kompa. Ja niestey mam stale IP ale moze cos sie wymysli.
tylko pytanie .. kiedy jest ten ostatni dzien??

  
 
I ja oddałem głos