Koszulki i czapeczki klubowe!!! - Strona 20

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No ja chyba tez nie chciałbym chodzic z sierpem i młotem na koszulce po ulicach Noooo, chyba,że dla jaj -
Tylko...że u nas nie wszyscy mają poczucie humoru
Rogacek-kurna może zrób mi taką czarną koszulke rozmiar jak na mnie mam 171 cm wzrostu i trochę schudłem
Paweł
  
 
Cytat:
2007-03-31 16:08:54, Góral pisze:
Ba3, moja 111 nie ma nic wspólnego z sierpem i młotem. na częściach ma napisane: zdiełano w Rosiji. poza tym jesteśmy miłośnikami ład, a nie poprzedniego ustroju.


Oczywiscie i nie ma co z tym przeginac bo uznaja nas za jakis wywrotowców albo wogole za rewolucjonistow Marksa i Lenina. Klubowe sygnaturki i jest cool.
  
 
A ja wręcz przeciwnie, sam bym sobie na masce i drzwiach namalowal sierp i młot, tyle ze pewnie jakis nadgorliwy "patryjota" by mi szyby powybijał. Zreszta na Czechach i Węgrzech jeszcze bardziej ZSRR-u nie lubia niz u nas więc po co narażac się tamtejszej policji.
  
 
Panowie konstytucja zakazuje propagowania symboli ustrojów totalitarnych...i bardzo dobrze....
DEx
  
 
panowie na żartach się nie znacie.
Ale mówiąc serio to jednak wolałbym rosyjskie napisy zamiast lada skąd wogóle te ruskie tak to nazwali??
A dlaczego łódka jest w logo?? Czy dlatego , że łada szybciej jedzie kiedy ma fordewind(wiatr od tyłu)?
A może łada kiedy ma bajdewind osiąga jakieś korzyści jak łódka tzn jedzie jeszcze szybciej kiedy jedzie szybko buehehe
  
 
ja mam czerwoną gwiazdę na atrapie i kierownicy. i nie mam zamiaru jej zdejmować
pozdro
  
 
ja se chyba napisze z tyłu na szybie BA3 CCCP tylko z czego zrobić taki napis??Są jakieśfolie ??? czy coś?
  
 
Najlepiej jakaś folia,literki samoprzylepne.
Raczej naklej to od środka bo mozesz sie zdziwić jak ci ktoś to pozrywa.