[126p]IV Evolucja Powered By MaRTuSia & Qba"s Garage - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
te dórze chalogeny mi sieu podobajO
  
 
Mała aktualizacja

Poszeżki in progress


No i podczas sklecania instalki do kupy
  
 
Pieknie. Czekam na efekt koncowy. Mam jeszcze jedno pytanko mianowicie czy miska olejowa jest tak nisko czy tylko mi sie wydaje??
  
 
proszę zlituj sie już nie pokazuj więcej tych felg a co do autka ważne że wszystko idzie do przodu
  
 
Yankee ja musze się patrzeć na Twoje 2.0 To Ty patrz na moje felgi
Miska jest dośc nisko ze względu na wielki negatyw w zawieszeniu, ale jeśli chodzi o wysokość silnika to jest tak samo jak w innych swapach tego typu
  
 
Wszystko ładnie pięknie wygląda tylko mnie ciekawi jedna rzecz i tutaj mam obawę jak ty zrobisz tylną belkę tak co by nie wystawała jak w tego typu swapach(1.2) chodzi mi o zarys nadwozia...
  
 
Cehu mysle ze spokojnie da sie to jakos przemodelowac, mnie bardziej martwi jedna rzecz. Qba jak ze skrzynka bo nie wierze ze ona wytrzyma 1,2 to jest nie realne.....
  
 
o Zoltara wytrzymywałą w kjsach czasami to czemu w ruchu miejskim ma nie wytrzymać?
  
 
Cytat:
* Skrzynia biegów:
IV biegowa z Fiata Bisa po remoncie kapitalnym sprzęgło z Fiata Uno z dociskiem




mam nadzieje że to ładnie wszystko upcha...
  
 
no ja jakos sie obawiam o ta skrzynke w koncu 1,2 ma dosyc konkretny moment obrotowy....
  
 
przeca podrzuciłem cytata że kuba ma bisowską skrzynkę...
  
 
bisowska też piardnie bez 2 zdań...
Tymczasowo sam będę jeździł na seryjnej skrzyni przy 1,2MPI do momentu aż nie odłożę kasy na zrobienie 5tki ze skody
  
 
Tylna belka to już zagadka, temu jej do teraz nie zrobiłem. chce zrobić ładną i wytrzymałą belke i tu nie moge pogodzić tych dwóch spraw a jeśli chodzi o skrzynie to zaczynam kolekcjonować przyjmę każde ilości
  
 
no no widze że ostro działasz gratulacje pomysłu i powodzenia w realizacji go

Kurde czemu ja ci sprzedałem te felgi... one są cudowne
  
 
kuba pokaż jak slinik wystaje po za obrys.
  
 
Na tym foto tak mniej więcej widać, narazie nie mam lepszej foty ale obiecuje że zrobie Jak przymierzałem klape to zewnętrzna część koła pasowego jest równo z zewnetrzną powłoką klapy.
  
 
no ja się jaram ogólnie.projekt idzie do przodu.zajebiście tylko ten kolorek bym zostawił osobiście.


[ wiadomość edytowana przez: EksiLeR dnia 2007-03-23 13:11:27 ]
  
 
piękne

i powiem szczerze ze efekt ktory ma zostac osiagniety miazdzy moje amatorskie oko
  
 
Dziś tak troszke przewietrzyłem maluszka, narazie tak się sprawy mają


a Tu wersja zdjęcia specialnie dla Yankee'ego

  
 
Piękna fela w kształcie czarnej buzki dziękuję

a ty zamiast go wietrzyć byś go kończył a nie delektował sie wiosną