[126p]IV Evolucja Powered By MaRTuSia & Qba"s Garage - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Yankee ja cały czas pracuje, pomału a do celu...
Tutaj kilka fotek jako dowód :

  
 
Gdzie kupiłes ten spojler na tył-dach ? Chyba jedyny spojler do kaszla który naprawde pasuje.
  
 
ta miska fucktycznie nisko wisi
  
 
Art na allegro.pl. Tylko ze one sa spzredawane i że niby się je przykręca a ja go przykręciłem i zespoliłem z nadwoziem
  
 
no bardzo nisko i ten wydech też. belkę będziesz obudowywał blachą??
czy może jakiś laminat dobrze dobrany??
  
 
prace pomału idą do przodu. Belka prawie gotowa, jeszcze tylko jakoś ją zaślepić, jeszcze nie wiem czy laminat, czy blacha..


a tutaj mała niespodzianka

Klapa zamknieta:


Klapa otwarta

  
 
Super robota! To się nazywa poświęcenie czasu,pieniędzy i chęci maluszkowi. Będzie niezły demonik a jakość wykonania będzie powalająca znając Ciebie.

Powodzenia!
  
 
Kuba widze ze prace idą do przodu



Mam nadzieje że mnie przewieziesz. Jeśli mozesz to napisz mi ile masz cm do ziemi od miski ??
  
 
ciekawe ciekawe coraz bardziej mnie zadziwiasz.....aż się boje pomyśleć co ty jeszcze wykombinujesz Ale jedno wiem jak skończysz autko napewno będzie miażdżyło!!!!! powodzonka
  
 
Moje zdanie juz znasz

A tak wogole kurce... jakie pikne VT... Kto Ci robil, daj no namiary na niego

A tak po za tym to te glowne uwagi:

- tylna klapa efektowana i ciekawa, ale gleba + sam fakt ze to malec... Troszke klopotliwe cos robić przy silniku w "kucki"
- tlumik do gory bardziej pod belke tak ze 3-4 cm pod belka zeby jak sielniks ie bujnie to nie bil... Bo jak to poskladasz to bedzie to wygladalo jakby sie oberwal... Wyzej zeby nie wystawala taka strzelba tylko byl bardziej zbity z bryla auta...

Pozdro i powodzenia dalej we wzmaganiach
  
 
Nie wiem mi sie w ogole nie widzi to vt blotniki takie troche ulepy, felgi tak jak u taquito w ogole wedlug mnie nie pasuja do malucha ale to nie mi ma sie podobac. Ale zeby nie bylo to gratulacje za swapa ladnie bedzie to zapierniczac
  
 
Troszke nowych fotek, co by temat nie umarł Malec już po jazdach testowych, o wrażeniach z jazdy ciężko pisać, ale moge tylko powiedzieć że wgniata w fotel równo i dokładnie

  
 
kurcze średnio mi się to podoba.
ale skoro nie mówiłeś że krytyka nie potrzebna to pisze to co mi się nasunęło
1 wydech straszna armata wystaje pól kilometra za obrys
2 belka ok fajna robota ale nie podoba mi się na dole ten daszek na klapie(rozumiem że musiał tak iśc przez koło pasowe.)
3 zawiasy klapy wystają jak 127 nie można było dać innych wewnątrz komory silnika tak by na zewnątrz nie było ich widać
4 no i ostatnie czemu ten silnik jest tak nisko


[ wiadomość edytowana przez: CEHU dnia 2007-04-06 21:02:13 ]
  
 
wiec ja skomentuje
moje wrazenia z jazdy- zapitala nieziemsko teraz to to naprawde jedzie Co do belki to mysle ze elegancko wyszla- Duzo sie glowilismy nad tym jak ja zrobic, i wyszla jak wyszla

tyle odemnie, chyba zaraz Kuba wrzuci jakis filmik
  
 
Cehu ja Ci powiem tak:
1 - wydech wylatuje z tego auta na jego miejsce wejdzie wydech z nierdzewki, to jest tymczasow awersja żeby mnie nie zabii sąsiedzi
2 - klapa - tez mi się nie podoba i będe chciał to zmienić
3 - zawisy będa przysłonięte - kwesia czasu
4 - silnik jest normalnie jak w swapach tego typy, z tego co pamietam to Spawn ma tak samo silnik.

co dalej to zobaczymy, na daną chwile po 12h prac mam jedynie ochote przytulic się do piersi mojej Kobiety i odpoczywać (motyw prawie* jak z bajki - prawie robi wielką różnice)
  
 
Ta tylna belka silnia nie trzyma wiec zapewne tylko ma troche usztywnic tyl, wiec mogles ta wzmocnienie puscic pod zderzakiem zeby nie bylo go widac a tam gdzie klapa przychodzi jakos tak wyprofilowac zeby z seryjna sie komponowalo a klapy nie ruszac i by wygladalo jak seria, wojtas7 chyba podobnie mial, a tak to fajnie wygalda
  
 
Pierwsze filmiki z życia 1.2. Sory za lipna jakość, ale nie mam sprzetu lepszego.

Filmik 1
Filmik 2
  
 
Cza było mi powiedzieć przyniusł bym troche lepszy sprzecik i był by git.
  
 
A no odpycha się to, zobaczymy co skrzynia na to powie
  
 
denerwujecie mnie z tymi swapami