New alaska

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam new alaske na malym mobilu montowana na stale w dziurce i jest ok.wiadomo w miescie rfg skrecam i skuecz bo jest glosno w krakowie.teraz jak chce brac radio cb do innego mobilka to doradzcie czy kupic sam magnes do tej mojej anteny,jesli tak to jaki polecacie?czy kupic jednak druga antenke na m,agnesie.co bedzie lepsze?uniden pc68xl.dziekuje koledzy za porady pszy montowaniu anteny.
  
 
Cytat:
2007-10-28 16:33:28, grzesiek2 pisze:
mam new alaske na malym mobilu montowana na stale w dziurce i jest ok.wiadomo w miescie rfg skrecam i skuecz bo jest glosno w krakowie.teraz jak chce brac radio cb do innego mobilka to doradzcie czy kupic sam magnes do tej mojej anteny,jesli tak to jaki polecacie?czy kupic jednak druga antenke na m,agnesie.co bedzie lepsze?uniden pc68xl.dziekuje koledzy za porady pszy montowaniu anteny.

tu jest link,taki magnes znalazlem na alegro.czy on bedzie dobry?
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=262579416
  
 
PL będzie dobry. Lepiej by było gdybyś na drugim aucie używał drugiej, zestrojonej na tym aucie anteny, ale ostatecznie i takie rozwiązanie będzie działać.
  
 
w zasadzie sa dwie szkoły . jedni twierdzą że przekładają anteny z auta do auta i nie musza stroić.
ja jestem zwolennikiem twierdzenia że antenę stroimy do konkretnego miejsca w konkretnym aucie. więc sugeruję zakup drugiej anteny.
  
 
ten magnes kupilem zeby go uzywac na wielu autach.wiec strojenie jest nie realne.na kordobie jest swr ok a na pasku dzis dziala dobrze to bedzie i na innych.dylemAT tylko mam czydobry magnes kupilem.?140km na gdz siedzi dobrze.dzieki za porady.bajo.
  
 
Cytat:
2007-11-02 20:24:33, grzesiek2 pisze:
ten magnes kupilem zeby go uzywac na wielu autach.wiec strojenie jest nie realne.na kordobie jest swr ok a na pasku dzis dziala dobrze to bedzie i na innych.dylemAT tylko mam czydobry magnes kupilem.?140km na gdz siedzi dobrze.dzieki za porady.bajo.


http://www.allegro.pl/show_item.php?item=262579416