Stuki w tylnym zawieszeniu Carina E 2.0

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Powiem tak ścieżka diagnostyczna przeszła bez zarzutów. Wykluczam swożnie wahacza, łącznik stabilizatora, bo to jak się okazuje jest jeszcze dobre.
Stuki dochodzą najbardziej przy wolnej i wyboistej jeździe. Co to może być....?
  
 
amortyzatory?
bardzo często wychodzą ich niedomagania w niskich temperaturach
  
 
witam
ja bym podejrzewał gumki na stabilizatorze w Carinie miałem to samo teraz w ave identyczna sprawa też podejrzewałem amorki a okazało się że gumki naszczęście tylko ::

[ wiadomość edytowana przez: galawa dnia 2007-03-03 11:19:01 ]
  
 
a połącze temacik

Cytat:
2007-02-27 09:09:30, wojtas82 pisze:
od jakiegos czasu mam problem ze swoja toyota, jak pada deszcz i jest mokro stuka mi cos w zawieszeniu, wydaje mi sie ze odglosy dochodzo z prawego kola z tylu(z tamtych okolic), jak jest sucho wszystko jest ok, ktos ma jakis pomysl co to moze byc? myslalem o laczniku stabilizatora, ale wydaje mi sie ze stukalby rowniez na suchej nawierzchni.prosze o jakies rady i pozdrawiam



odpowiedz

Cytat:
2007-02-27 09:28:42, Cromm pisze:
pewnie gumy na drazku stabilizatora. Ja na wiosne chce wyeliminowac wszystkie stuki ktore nabyłem przez dzióry pojade albo do ANWY na mały rekonesans albo do zaprzyjaznionego mechanika to zobaczymy co jest grane



cholera ja mam to samo
mokro - stuka, sucho jest cisza
ile takie gumeczki mogą kosztowac z wymianą ?

karol7777 mozesz mi podac nr telefonu do tego goscia od Carinek ? chyba sie przyda
  
 
Witam, a ja bym stawiał na łącznik stabilizatora.
  
 
o mnie kiedyś w carinie nakrętka od teleskopu się poluzowała
i waliło
mineło z 2 tygodnie zanim doszliśmy co to jest
ale żeby ją odkręcić
to trzeba odkręcić ten boczek obok tylnej kanapy
  
 
narazie jest luzik
otworzylem dzis bagaznik i zobaczylem, ze latarka byla 'luzem'. Ladnie ja schowalem i narazie jest spokuj
zobacze jak bedzie na mokro
  
 
w Carinach lubi sie mocowanie teleskopu górne wyrabiac i tam tez tłucze
  
 
jeśli coś puka styłu sprawdż najpierw simerbloki od tylnych drążków na których ustawia się zbierzność są styłu w porzek samochodu gdy są rozwulkanizowane dają wrażenie latającego czegoś luzem w bagażniku i walą tylko na małych intensywnych nie równościach...
  
 
Talus- te gumki to ok. 100. Nie wiem czy z serwisu czy nie- bo taką cenę podał mi mechanik. Ja mam nowiutkie amorki i dalej wali. . Tyle tylko, że wiem, że to te cholerne gumy.