Prosba o pomoc! oregon czy Colorado czy...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam radyjo johny II i chce zmienic antene obecnie (magnum 1650m) Nie wiem czy kupic colorado przebolec te 2m ale mniec leprze osiagi czy moze oregon ktury jest przeciez o wiele nizszy.Czy duza roznica jest pomiedzy tymi dwoma antenami?a jezeli nie te dwie to jakie? - koniecznie lamana Autko Mercedes vito
  
 
jesli z 2 metrowych to polece Sirio megawat 3000 o połowe albo i wiecej tansza od colorado a tak samo dobra

lemm 2001 jest mocowany na motylek wiec mozna pochylic antene

napisz konkretnie dlaczego musi byc ta antena "łamana"
  
 
auto ma okolo 2 m dziure mam na dachu codziennie wjezdzam do garazu wiec potrzebuje lamanej dzis znajomy przywozi mi 3 anteny i musze z trzech wybrac alaska,colorado,oregon przyczym alaska nie jest lamana i niewiem czy wziasc colorado 150 zl drozsza czy tanszy oregon niewiem jaka bedzie roznica zysku po zalozeniu colorado?
  
 
hmm z tych 2 składanych anten wziołbym coclorado jesli w takiej cenie ja masz to gratulacje

Colorado bedzie znacznie lepsza wiekszy zasieg nadawania o dajmy na to moze i 5 KM ale ale im wieksza antena tym wiecej zbierasz ( dalej słyszysz ale i wiecej szumow smieci tez wpada)
wiec teraz decyzja na jakie odległosci jest ci potrzebna łacznosc i wybor stanie sie prosty