Problem z podłączniem starego wzmaka.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam wiekowy wzmacniacz ICES ea 995ec 4x90. I mam pewne pytanie dotyczące podłącznia. Z tyłu jest 18 kabli:
- czerwony (grubszy)
- czarny (grubszy)
- fioletowy (zzstandardowo z bezpiecznikiem oraz transforamtorem)
- 2 od chinchy
- 8 od głosników
- zielony w parze z zielonym z białym paskiem
- szary w parze z szarym z bialym paskiem
- czarny z białym paskiem
głównie mi chodzi o te 3 ostatnie kreski
  
 
czyli jest to te badziewie kture nic nie kosztuje a wymaga?to o czym piszesz to jest inna epoka i to sie nie nadaje do niczego.
  
 
napisz ze nie wiesz jak to podłaczyc a nie sie wymądrzasz bo ja za cholere nie wiem bym musiał to zobaczyc i miec w łapkach to cos by sie wymysliło
  
 
Z tego opisu ani ty ani ja tego nie podłączę mimo że miałem kiedyś ze 2 takie wynalazki (1 mam do dzisiaj).Może i się wymądrzam ale jest to wzmacniacz którego nie powinno być nawet w produkcji nawet jaka to jest firma nie wiadomo.
  
 
Cytat:
2007-02-27 11:32:50, matthew007 pisze:
Mam wiekowy wzmacniacz ICES (co to jest?) ea 995ec 4x90. I mam pewne pytanie dotyczące podłącznia. Z tyłu jest 18 kabli: - czerwony (grubszy-zasilanie+remote) - czarny (grubszy-masa) - fioletowy (z zstandardowo z bezpiecznikiem oraz transforamtorem-stały +) - 2 od chinchy - 8 od głosników - zielony w parze z zielonym z białym paskiem (Chyba tylne) - szary w parze z szarym z bialym paskiem (chyba front albo odwrotnie) - czarny z białym paskiem głównie mi chodzi o te 3 ostatnie kreski


8 od głośników: zielony w parze z paskiem (2)
szary w parze z paskiem(2)
czarny z paskiem (1)
a gdzie 8
  
 
Cytat:
2007-03-12 22:16:05, maniek6210 pisze:
Z tego opisu ani ty ani ja tego nie podłączę mimo że miałem kiedyś ze 2 takie wynalazki (1 mam do dzisiaj).Może i się wymądrzam ale jest to wzmacniacz którego nie powinno być nawet w produkcji nawet jaka to jest firma nie wiadomo.


maniek.. to był Dżołk jakbys nie zauwazył z tym wymądrzaniem
  
 
VYZN-R wiem że był ale itak po opisie niepodłączymy obaj tego wzmaka.
  
 
nie ma to jak panowie lekko i z partyzanta ponaprężają klaty
i jak tu Was nie kochać?
  
 
a wiesz ze dzisiaj jest dzien blow jobu?? i moje ulubioną odzywke tez znasz wiec kochaj jak sie tylko da
  
 
bestia!!
  
 
jeszcze mamy 3 godziny zeby uczcic ten dzien
  
 
klaty nie napięte a wzmacniacz nie podłączony a zainteresowany ma to w ......ie.I poco to wszystko
  
 
Mam bardzo podobny problem z podlączeniem wzmaka.Posiadam wzmacniacz MONACOR HPB 202 i też sie zastanawiam jak podłączyć te cztery tajemnicze przewody???U nie wyglądają one tak:
1. R signal IN >>>szary i biało-szary
2. L signal IN >>>zielony i biało-zielony
Czy jest ktoś na forum z takim doświadczeniem w montażu car audio aby mógł odpowiedzieć na to pytanie???
Wiem, że ten wzmak to relikt, ale poprostu chcialbym go podlączyć na próbe.I tu jest pole aby wykazać sie wiedzą.
  
 
no i po problemie znalazłem juz co to za przewody.Oczywiście zacytuję odpowiedz a innego forum moze pomoże to komuś.....
to jest tzw wejscie hi-input. jesli w radiu nie masz wyjsc rca, mozesz skorzystac z tego typu podlaczenia.bloodtears
bloodtears napisał:to jest tzw wejscie hi-input. jesli w radiu nie masz wyjsc rca, mozesz skorzystac z tego typu podlaczenia.Dokladnie Wzmacniacz nie jest az takim reliktem, nie przesadzaj. Ja w moim JBL tez mam wejscia wysokonapieciowe. Tak wiec zostawiasz je w spokoju i podlaczasz wzmaka po bozemu _________________lord88

Jak widać można jeszcze liczyć gdzieś na fachową i konretna pomoc.
Pozdrawiam!!