ESX 50.5 kto wie coś o nim?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich forumowiczów.Mam ochotę wysłuchać (przeczytać) wszystkie opinjie na temat wzmacniacza ESX 50.5 Jeżeli ktoś go słuchał widział proszę o wszystkie opinje.
  
 
osobiscie nie słuchałem go niestety nie miałem tej okazji, ale słyszałem o nich sporo dobrego ale mało konkretnych informacji i w sumie nieduzo znaczacych
  
 
Skoro masz ten wzmacniacz, to po co oczekujesz opinii o nim, lepiej sam powiedz jak on się sprawuję
  
 
Cytat:
2007-03-18 11:48:02, davidos88 pisze:
Skoro masz ten wzmacniacz, to po co oczekujesz opinii o nim, lepiej sam powiedz jak on się sprawuję


Bo nadszedł czas na zmiany ,moim jak dotąd faworytem jest DLS A5 ale za mało mam skarbonek do rozbicia.I dlatego potrzebuje opinji ludzi kturzy tego wzmaka słuchali żeby się nie cofnąć.
  
 
cóż... A5 jest klasą samą w sobie i mało jest wzmacniaczow porównywalnych z nim Na essie jest ciekawa propozycja Genesis Five za 1999zł
Klick
  
 
Maniek qmpel ma A5, można by było się kiedyś zgadać i zobaczyłbyś, czy warto, czy nie, ewentualnie podpiąć go do Ciebie i zobaczysz różnice..
  
 
hmmmmm... moim zdaniem na trylion procęt warto
  
 
Dzisiaj miałem okazje podpiąć A5 do swojego autka i byłem zdumiony dźwiękiem Dół wypełnił scenę, góra stała sie delikatnie miękka, woofer czułem na pleckach - niesamowite wrażenie!!

Do tej pory byłem jako tako zadowolony z mojego CA, czasem brakowało średnich i chciałem zainwestować w 16 usadawiając je w drzwiach, tweetery przy niektórych utworach stawały się drażniące, no i woofer w bagażniku czasami..

Teraz jestem pewien, że to wina wzmacniacza, od jutra zbieram złom na A5


[ wiadomość edytowana przez: Grinch27 dnia 2007-03-21 01:05:41 ]

[ wiadomość edytowana przez: Grinch27 dnia 2007-03-21 01:06:11 ]
  
 
Cytat:
2007-03-21 01:04:20, Grinch27 pisze:
Dzisiaj miałem okazje podpiąć A5 do swojego autka i byłem zdumiony dźwiękiem Dół wypełnił scenę, góra stała sie delikatnie miękka, woofer czułem na pleckach - niesamowite wrażenie!! Do tej pory byłem jako tako zadowolony z mojego CA, czasem brakowało średnich i chciałem zainwestować w 16 usadawiając je w drzwiach, tweetery przy niektórych utworach stawały się drażniące, no i woofer w bagażniku czasami.. Teraz jestem pewien, że to wina wzmacniacza, od jutra zbieram złom na A5 [ wiadomość edytowana
przez: Grinch27 dnia 2007-03-21 01:05:41 ]
[ wiadomość edytowana przez: Grinch27 dnia 2007-03-21 01:06:11 ]


zaraz zaraz to był mój pomysł.HeHe.Chodzi o to że na A5 niestać mnie narazie a bym chciał już coś zmienić ale widze że muzyka nie lubi półśrodków i warto poczekać.Dobra to zrobimy zawody który z nas szybciej założy A 5 do samochodu to będzie mobilizacja.

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=175116324
to dopiero okazja i to ta nowa poprawiona wersja mmhhhhhhhhmmmmmmmmmmm Oddam żone w dobre rence za jedyne 950zł.

żarcik

[ wiadomość edytowana przez: maniek6210 dnia 2007-03-24 22:40:03 ]
  
 
a masz jakies zdjecie?? Albo czy chociaz dobrze gotuje??
  
 
Cytat:
2007-03-20 13:50:24, Grinch27 pisze:
Maniek qmpel ma A5, można by było się kiedyś zgadać i zobaczyłbyś, czy warto, czy nie, ewentualnie podpiąć go do Ciebie i zobaczysz różnice..


I o to mi właśnie chodzi żeby polukać na moim sprzętku bo w innych autach słyszałem ale i z innymi głośnikami.To sie spikniemy niebawem.