[OT] Dzień bez komputera - jutro ;)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To oczywiste, że ludziom trudno dzisiaj żyłoby się bez komputerów, a być może jest to już niemożliwe. Gdyby nagle wszystkie komputery zniknęły, czy poradzilibyśmy sobie z tym?

Stań się częścią największego globalnego eksperymentu, który kiedykolwiek miał miejsce w internecie. Ideą eksperymentu, jest dowiedzenie się jak wielu osób da radę bez komputera przez cały jeden dzień i sprawdzenie co się stanie, jeśli wszyscy weźmiemy w tym udział!

Tego dnia wyłącz swój komputer i przekonaj się na własnej skórze! Czy przetrwasz? Czy dasz radę? Czy uda ci się wytrzymać bez komputera?

http://www.shutdownday.org/?clear&flng=12&lng=pl
  
 
Mi niedawno padła płyta główna i przez tydzień nie miałem, zaczęło mnie nosić dopiero po piątym dniu
  
 
O, akrat jade na wies, a tam nie mam kompa, wiec jutrzejszy dzien spedze bez komputera. co zreszta dla mnie nie jest to jakies wyzwanie, bo jezeli mam co innego do roboty, to robie co innego, a jak nie mam to dopiero wtedy siedze przy kompie.


[ wiadomość edytowana przez: -Marcin- dnia 2007-03-23 11:56:28 ]
  
 
Siedzę przed kompem dość dużo, ale sądze, że dałbym radę. Gorzej z obowiązkami służbowymi, ciężko będzie fimie wytłumaczyć, że nie wysłałem w terminie skanów raportów bo jest dzień bez komputera.
  
 
Cytat:
2007-03-23 11:58:01, Lafaar pisze:
Gorzej z obowiązkami służbowymi, ciężko będzie fimie wytłumaczyć, że nie wysłałem w terminie skanów raportów bo jest dzień bez komputera.


Trafiłeś w samo sedno - poza pracą mogę nie uruchamiać kompa przez pare dni i nic mi się nie stanie .
  
 
Ja jak sobie zrobiłem parę dni urlopu, to znalazłem stos maili od różnych zaniepokojonych kontrahentów itd. Ludzie strasznie jakoś nerwowo reagują jak się od razu, czy chociaż tego samego dnia nie odpisze.