Poduszka silnika Carina

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, mam problem z poduszka silnika od strony skrzyni biegow podobno troszke usiadla przez co samochod na niskich obrotach wbada w lekkie drgawki szczegolnie deska rozdzielcza na poczatku myslalem ze przy dieslu to normalne ale po pewnym czasie kolega powiedzial mi ze jak sie siedzi z tylu to czuc bardziej i ze moze byc cos z poduszka wiec zaprowadzilem do mechanika i stwierdzil ze silnik lekko siadl na tej poduszce.
Teraz mam pytanie czy jest to czesta przypadlosc ??
Dzwonilem do Japan Auto w Warszawie i powiedzieli mi za uzywke 200 a za nowa 400-450 jesli zalorze u nich (zalorzenie podobno okolo 50 zl) uwarzam ze to troszke drogo jak za poduszke wczoraj wywlalem kilka maili z pytaniami po roznych firmach czy nie maja takiej poduszki mam nadzieje ze bedzie gdzies troszke tansza bo ta cena to lekka przesada.
A moze ktos z Was wie o jakim zamienniku od innego samochodu itp ktory mial by troszke mniejsza cene.
Kolega ktory ma Mitshubishi Galanta mowil ze wymienial poduszke u siebie i kosztowala go 70 zl a tu mi 400 powiedzieli do Cari
  
 
a patrzyłeś tu:
TedGum
  
 
patrzylem i pytalem odpowiedzieli mi ze na chwile obecna nie posiadaja poduszki silnika do Cariny tylko same wklady gumowe :/ koszt takiego wkladu to ok 80zl
  
 
Cytat:
2007-03-26 20:05:39, mario987 pisze:
patrzylem i pytalem odpowiedzieli mi ze na chwile obecna nie posiadaja poduszki silnika do Cariny tylko same wklady gumowe :/ koszt takiego wkladu to ok 80zl



To nad czym sie zastanawiac? Wklad "przelozysz" na prasie i smiga.
Co do drgan w dieslu - jest na forum caly watek o tym. Drga Ci kierownica? Jakie masz obroty jalowe?
  
 
mozna prosic o link do tego tematu bo jakos nie moge znalesc
a co do obrotow to sa kolo 800
  
 
Witam!
Też przerabiam ten temat u siebie. Puki co TedGum to jest jedyna alternatywa, fakt że same wkłady ale co z tego jak się wymieni to bedzie oki. Cena poduszek w serwisie Toyoty od 200 do 350 zł jest nie do przyjęcia.
Zamienniki - z tym jest ciężko w zasadzie nie istnieją do Cariny. To znaczy można kombinować z innymi ale na zasadzie wypożyczenia i sprawdzenia czy wejdzie bo nawet milimetry grają tutaj jakąś role. Najlepiej to byłoby wymontować te poduszki i wtedy dobierać w TedGumie czy w jakiś sklepach. Ale to też jest upierdliwe bo samochód jest unieruchomiony puku się nie znajdzie)
Dzwonić po firmach nawet nie masz co , jedynie co można to przynieść im na wzór.
Najwygodniej jechać do serwisu Toyoty tościagną nawet z Japonii ale trzeba wybulić niezłą kasiore. Pozdro.