Wymiana przedniego zawieszenia Jak?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam do wymiany cal ekompletne zawieszenia laczni ez wozkiem czy duzo problemow z tym i co z silnikiem da rade wyciagnoc wozek bez ingerowania w polozenia silnika? nio i czy 1.8 m ate same sprezyny co 1.6
  
 
Silnik ze skrzynią podwieszasz i odkręcasz tylko poduchy skrzyni. Planujesz również wymianę przekłądni kierowniczej? Bo jeśli nie, to troche mniej roboty. Ale tylko trochę.

Jeśli dobrze pamiętam, to ma takie same. Ale Sławasa1 się pytaj.
  
 
kolumna niestety tez do wymiany dzieki
  
 
No to tak jak pisałem podwieszasz silnik ze skrzynią, odkręcasz poduszki, MacPhersony, końcówki drążków, mocowanie kolumny do przekładni, zaciski hamulcowe, katalizator i czasem rurę środkowego tłumika, ew. przewody ciśnieniowe wspomagania oraz czasem filtr paliwa. Potem możesz zrzucać sanki (wózek). Samemu kiedyś zeszło mi 7 godzin prawie.
  
 
dzieki duzo mi pomoglos ale jeszcze powiec mi co z ukladem wspomagania a dokladnie z jego zalaniem (odpowietrzanie) na czym to polega i czy so z tym problemy?
  
 
sprężyny takie same są.
  
 
ok dzieki chociaz jedna pozytywna wiadomosc
  
 
Cytat:
2007-03-26 21:40:48, kudlaty84v6 pisze:
dzieki duzo mi pomoglos ale jeszcze powiec mi co z ukladem wspomagania a dokladnie z jego zalaniem (odpowietrzanie) na czym to polega i czy so z tym problemy?



Po montażu dolać płynu i odpalić. Ze dwa razu kierownicę wte i wewte do oporu. Sam się odpowietrzy.