[126p] kólt by Kjub - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-02-11 20:37:13, HEMIGTX pisze:
(...)ruda się go nie trzymie

odpada płatami?
  
 
lewy próg odpadowywuje ale się zmieni.
  
 
Zakochałem się w tym maluchu . Gdzie on teraz stoi? Bo jak w Kraku to już do Ciebie jadę na ten ruczaj
  
 
Dobry w ch.uj Czy ja dobrze widzę,że farba na tylnym chromie odpryskuje?
  
 
cos mi w garazu spadło na zdesia i poszło
bob w rzeszowie schowany w garazu.
  
 
ohoho jak poleciało daleko.
Otóż chciałem wtrącić swoje kilka groszy i oznajmić iż bob dalej zyje
Stał prawie 4lata w stodole, zapalić nie chciał sam z siebie, ale po kilku słownych utarczkach zagadał ręczny trzyma, wszystko ciężko chodzi, ale jeździ wściekle
Co dalej? Powoli chce go doprowadzić do stanu używalności, rudą trzeba wygonić i będzie latał.



  
 
Barn find
  
 
ropa w górę poszła to wykopaliska trzeba było w szopie zrobić
  
 
teraz znowu długo, długo nic a jak spadnie temat na 14tą strone to znowu podbije
  
 
Jeden z pierwszysch cultów powrócił Dobrze go znów zobaczyć
  
 
fajnie, że go ludzie pamiętają
  
 
Kurde, myślałem że ten maluch przepadł, faktycznie dobre wykopalisko, double-decker jak się patrzy na dachu pamiętam jak to auto było jeszcze beżowe i wyglądało tak w sumie pospolicie. Szkoda że Jacku swojego opylił bo to dobry skład był widzę, że poszliście w VAG.
  
 
Heheheh dobry patent z podwójnym bagażnikiem na dachu. Może zapoczątkujesz jakąś nową szaloną modę w światku cultstyle
Ale miło zobaczyć w sumie to autko.
Jakieś większe zmiany szykujesz?
  
 
Panowie, kto jeszcze pamięta to oznajmiam iż maluch żyje. Baaa nawet ciekawe rzeczy się z nim dzieją
Od pewnego czasu trwa remont. Udało się znaleźć godnego pana magika od blach i praca wre!
Temat odżyje, będzie aktualizacja jak tylko coś nowego się pojawi.

Tymczasem zapraszam na seans

15.06.2016







30.06.2016









17.07.2016

Z nowości: nowa kompletna podłoga, próg lewy, belka silnika, podszybie tył, mocowania wahaczy przód, nadkole tył wycięte i wyprofilowane od nowa. Poza tym kilka wstawek i dorobionych elementów.
Obok czekają: pas przedni, podszybie przód, próg prawy nadkole lewy przód.
Jeszcze domawiam cały prawy bok (nadkole przód, poszycie drzwi i nadkole tylne) i narożniki tylne pod światła.
Wychodzi, że pewnie 80% blach zewnętrznych będzie nowych :mrgreen: