Trudno jest kupić Espero - Strona 2

  szukane wyrażenia:   kupi
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sluchacie, jak każdy z nas wie dobre Espero jest bardzo cięzko trafić. Dzisiaj ogladałem jedno... i moja 20-letnia dieselowska Renówka chodzi ciszej
Znalazłem takie oto Espero OGŁOSZENIE

Troche przeraża mnie ten przebieg... jutro zobacze go live. Ale jeżeli możecie to wyraźcie swoją opinię jako doświadczeni użytkownicy Espero.
Z góry dzięki.
  
 
moze zajrzysz do naszego dzialu kupie - sprzedam??
  
 
Cytat:
2005-06-20 15:06:46, Tobiash pisze:
Sluchacie, jak każdy z nas wie dobre Espero jest bardzo cięzko trafić.



Ciezko o dobrego esperaka to bylo wlasnie 2 lata temu... teraz jest DUUUUUZO latwiej
  
 
Cytat:
teraz jest DUUUUUZO latwiej



latwiej???? mi sie wydaje ze jeszcze trudniej. A dlaczego bo wiekszosc jest po taksowkach to po 1 a po 2iblacha rdzewieje jak cholera i niewielu ludzi ja robi bo koszt zrobienia to 1/3 wartosci auta. Jak widze na ulicach espero to wiekszosc wygladaja jak szroty
  
 
Cytat:
2005-06-20 15:06:46, Tobiash pisze:
Sluchacie, jak każdy z nas wie dobre Espero jest bardzo cięzko trafić. Dzisiaj ogladałem jedno... i moja 20-letnia dieselowska Renówka chodzi ciszej Znalazłem takie oto Espero OGŁOSZENIE Troche przeraża mnie ten przebieg... jutro zobacze go live. Ale jeżeli możecie to wyraźcie swoją opinię jako doświadczeni użytkownicy Espero. Z góry dzięki.



wejdź na kupie/sprzedam.......

a czy cieżko kupić dobre espero ...... CIEŻKO...... ja kupiłem w końcu bitego lekko.....bo znalezienia auta w dobrym stanie z klimą było dość ciężkie........ a i tak gniją mi drzwi..... zrobiłem już przez ok miesiac ponad 10kkm i naprawiałem: 3 razy klima(za 3m razem na gwarancji), kompletne sprzęgło, hamulec bębnowy prawy, ostatnio amorki i sprężyny z tyłu, plecionka wydechu, w czw wymieniam olej i robie rozrząd, kupiłem też lewy reflektor bo mój jest uszkodzony, alu-felgi z oponkami letnimi bo nie miałem...... czeka mnie jeszcze zmiana tylniego tłumika, akumulatora i kto wie co jeszcze...........

ale ogólnie jestem zadowolony w sumie prawie wszystkie naprawy udaje mi się pokmryć tak jakby za free bo oszczędzam jeżdżąc na LPG......... mam nadzieje, że w końcu przestanie mi się sypać auto jak już wszystko pozmieniam


pozdro
  
 
Cytat:
2005-06-20 15:06:46, Tobiash pisze:
Sluchacie, jak każdy z nas wie dobre Espero jest bardzo cięzko trafić........
Troche przeraża mnie ten przebieg......



Witam.

Chyba żartujesz
140 000 Km to jest dużo ale dla takich samochodów jak mały fiat,
albo polonez. A jak dobrze pójdzie to Esperem zrobisz trzy razy tyle.

Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2005-06-20 16:01:21, Bartek1112 pisze:
latwiej???? mi sie wydaje ze jeszcze trudniej.



Ale teraz jest przynjamniej od pyty ogloszen i jest w czym wybierac
a jak ja swojego szukalem to raptem pare ogloszen tyg. sie ukazywalo...
  
 
Bartek ma rację
99 % Esperaków wystawionych do sprzedaży to parchy - nadają się do wyceny za kilogram.
Podobnie jest z Leganzami
  
 
A ja dalej twierdze ze teraz jest _ZNACZNIE_ latwiej kupic Esperaka ( i nie tylko )
Zobaczcie chociarz na naszym forum... co chwila pojawia sie ogloszenie "Sprzedam Espero...", a kiedys pojawialy sie ogloszenia "KUPIE Espero..."
Fure w dobrym stanie zawsze jest ciezko trafic, ale teraz naprawde jest w czym wybierac.
Jak 2 lata temu szukalem swojego esperaka, to czesto zanim sie pojawilo ogloszenie o jakims z klima i gazem to de facto juz byl sprzedany, teraz niestety tak nie ma...
  
 
Dicer ma racje. Jak kupowalem swojego 3 lata temu mialem tak samo. Jest ogloszenie, jade obejrzec, a na miejscu slysze, ze sprzedany godzine temu. Strasznie szybko znikaly. A teraz nie dosc ze jest ich bardzo duzo to i ceny spadly.

Oczywisice wiadomo, ze posciagali duzo zlomu, poza tym Esperaki maja juz i po 10 lat, wiec sporo i sa w roznym stanie (glownie blacharka, ale nie tylko). Nie zmienia to jednak faktu, ze jest w czym wybierac, a nie kupuje sie to co jest.

Kiedys radzilismy, ze lepiej kupic jest 1,5 niz 2,0 bo w tych pierwszych byl jeszce jakis wybor, a dwulitrowki to byly dopiero pazdziochy. A teraz za powiedzmy 10-12tys z poprawkami lakierniczymi, wymianami napotrzebniejszych rzeczy itd. dostajemy full-wyaps
  
 
Cytat:
dostajemy full-wyaps



ale jaki tam full wypas? jedyne co to abs i klima jest no i ta jedna poduszka i wsio. Reszta to samo co w 1.5. Zreszta abs sie pierdizeli i to takjak by go wcale niebylo bo wiele osob go wylancza
  
 
Sprzedaje swoje Espero . Szczegóły w dziale ogłoszeń. Pozdrawiam.
  
 
zagladałeś na www.mobile.de tam prawie wszystkie są full wypas
  
 
Cytat:
2005-06-22 07:13:37, Bartek1112 pisze:
ale jaki tam full wypas? jedyne co to abs i klima



NIGDY AUTA BEZ KLIMY!!!
  
 
Cytat:
2005-06-22 09:28:51, piotr_ek pisze:
NIGDY AUTA BEZ KLIMY!!!


Święta prawda!!!
Moje następne musi miec lodówę!!!
Pozdr. P.
  
 
Polecam climatronic, wiem że to drogi interes, ale sprawuje się to wyśmienicie
  
 
Cytat:
2005-06-23 02:40:37, -JACO- pisze:
Polecam climatronic, wiem że to drogi interes, ale sprawuje się to wyśmienicie



latem przy upale i tak praktycznie cały czas mam klimę na _ ZIMNO FULL

ale fakt że da się ustawić temperaturę jest gites
  
 
Cytat:
2005-06-23 02:40:37, -JACO- pisze:
Polecam climatronic, wiem że to drogi interes, ale sprawuje się to wyśmienicie



Z ciekawości - czy na opcji AUTO w taki dzień jak dzisiejszy głupieje? Bo w scenicu głupieje... a przynajmniej nie pracuje mądrze.
  
 
Cytat:
2005-06-24 17:28:11, piotr_ek pisze:
Z ciekawości - czy na opcji AUTO w taki dzień jak dzisiejszy głupieje? Bo w scenicu głupieje... a przynajmniej nie pracuje mądrze.



Co masz na myśli mówiąc, w taki dzień jak dziś?
  
 
Gorąco i automatyka świruje. Albo mrozi kierowcę i pasażerów, albo mrozi szybę.