[125p] - zajechana 2-litrowka bimbra :) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wszystko fajne ale pozbawienie fiatexa lamp - mi nie bardzo się widzi. Jak ktoś już powiedział taki zastava look


[ wiadomość edytowana przez: Yanec dnia 2007-03-31 22:50:44 ]
  
 
nie no spoko, zastava look pozostawiam kani Ja wole miec 8 lampek z przodu
  
 
Cytat:
2007-03-31 22:44:38, bimber1 pisze:
nie no spoko, zastava look pozostawiam kani Ja wole miec 8 lampek z przodu


  
 
Cytat:
2007-03-31 22:44:38, bimber1 pisze:
nie no spoko, zastava look pozostawiam kani Ja wole miec 8 lampek z przodu



Wystarczy 6 lampek
  
 
eee tam, 8 rox!
  
 
ładna gleba w kancie



cos mi sie fotka nie wczytuje wiec daje linka >klick

[ wiadomość edytowana przez: bimber1 dnia 2007-05-11 16:51:58 ]
[ wiadomość edytowana przez: bimber1 dnia 2007-05-11 16:53:01 ]
  
 
paaanie umyj pan to auto czasem
  
 
a po co jak i tak sie ubrudzi
  
 
po Jakich ty wiochach jezdzisz

nie ma czym sie jarac, kant nie jedzie, urwany wydech, zardzewiały i nawet klaksonu nie ma
  
 
Cytat:
2007-05-11 19:08:18, Rino125p pisze:
po Jakich ty wiochach jezdzisz nie ma czym sie jarac, kant nie jedzie, urwany wydech, zardzewiały i nawet klaksonu nie ma



  
 
Czy ten kant przypadkiem nie ma podpiętej przyczepki ze złomem? Siedzi przez to na glebie ile sie da
  
 
bimber, masz resztki tego rozsypanego mostu? co tam sie dokladnie ukrecilo? z tego co pamietam to byl most od 131 kombi, wiec cholernie rzadka rzecz (zupelnie inny most niz w innych 131), jakbys cos mial to jetsem zainteresowany gratami (poloskami, przekladnia glowna 3,58 lub mechanizmem roznicowym z koszem, lozyskami i podkladkami). Jako ciekawostke powiem Ci ze silnik powinienes miec na duzych zaworach ssacych i z EGRem
  
 
Cytat:
2007-05-12 08:59:28, kosa131 pisze:
bimber, masz resztki tego rozsypanego mostu? co tam sie dokladnie ukrecilo? z tego co pamietam to byl most od 131 kombi, wiec cholernie rzadka rzecz (zupelnie inny most niz w innych 131), jakbys cos mial to jetsem zainteresowany gratami (poloskami, przekladnia glowna 3,58 lub mechanizmem roznicowym z koszem, lozyskami i podkladkami). Jako ciekawostke powiem Ci ze silnik powinienes miec na duzych zaworach ssacych i z EGRem



i silnik mam taki a egr wypiety/zaslepiony. co do mosty to mam w planie go spowrotem do kanta zalorzyc jesli uda mi sie uratowac, a jak narazie nawet nie zajrzalem do niego co tam sie podzialo bo na poczatku zapomnialem o nim a jak sobie przypomnialem to nie mam poprostu kiedy, a most jest za krakowem wiec to tez nie wyskocze na godz zeby zajrzec do niego.
Tak z ciekawosci ile taki most moze byc warty ????


hemi dokladnie jak piszesz, tyle ze nie ma zlomu tylko sa gazety, w przyczepie i w kancie (bagaznik i zamiast tylnej kanapy. kant od 3 tyg jest autem dostawczym :/
  
 
Cytat:
2007-05-12 19:27:45, bimber1 pisze:
i silnik mam taki a egr wypiety/zaslepiony. co do mosty to mam w planie go spowrotem do kanta zalorzyc jesli uda mi sie uratowac, a jak narazie nawet nie zajrzalem do niego co tam sie podzialo bo na poczatku zapomnialem o nim a jak sobie przypomnialem to nie mam poprostu kiedy, a most jest za krakowem wiec to tez nie wyskocze na godz zeby zajrzec do niego. Tak z ciekawosci ile taki most moze byc warty ???



szczerze? szukalbym mostu od sedana 2.0, bo do kombi poza lozyskami na atak i polosiami (od argenty) nic dostac nie idzie. Wszytko inne, talerz przykrecany do kosza mechanizmu innej srednicy srubami, lozyska na koszu inne, satelity inne, kola koronowe inne niz w argencie i pozostalych 131. Jak chcesz do tego czesci to znajdz most do kombi (latwo powiedziec, co? wiem, bo sam szukalem...) zobacz co masz ukrecone i mow, albo znajde i zlozymy Twoj most, albo nie znajdziesz i i pozbedziesz sie klamota (jesli mi do kombi cokolwiek sie stamtad przyda).

[ wiadomość edytowana przez: kosa131 dnia 2007-05-12 19:42:59 ]
  
 
Cytat:
2007-05-12 19:27:45, bimber1 pisze:
i silnik mam taki a egr wypiety/zaslepiony.



pokaz jakies zdjecia jak zaslepiles to cholerstwo. Jak zamierzalem wlozyc kolektory bez EGRu i wszytko byloby fajnie, gdyby nie to ze jest kanal miedzy trzecim kanalem wydechowym a tym kanalem przed pierwszym cylindrem. No i zastanawiam sie cy nie bede musial wpakowac calego kompletnego EGRu do skladanego wlasnie silnika.
  
 
no i mala aktualizacja tyl poszedl w dół 6 cm, na zdjeciach bardzo tegi nie widac, ale w realu tyl jest fajnie nisko tak jak chcialem. W srodku tez sie lekko zmienilo, 2 bimarco C i pasy szelkowe dla kierowcy























  
 
ale ubabrana tapicerka łojezusie :]
w sumie to ladny ten fiat


[ wiadomość edytowana przez: Koniu dnia 2007-08-03 21:15:51 ]
  
 
a co to bart z przodem ritmo zrobil ? maluje na kolor z palety fiata ?
  
 
a co to bart z przodem ritmo zrobil ? maluje na kolor z palety fiata ?
  
 
wymienil blachy. o rotmi w ciagu tygodnia bedzie mialo nowy kolorek