Alan? Uniden? Cobra? co wybrac? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam! Mam pytanie jak wiekszosc z nas tutaj. Mam do wydania nie wiele pieniedzy poniewarz nie jezdrze tak duzo i nie ma snesu zebym wywalal kupe szmalu na cos co bedzie malo uzywane, aczkolwiek czasem zdarzy sie dluzsza trasa i wtedy radio przyda sie. jestem kompletnie zielony jezeli chodzi o radia CB wiec dlatego potrzebuje pomocy. Mianowicie do wydania na komplet mam 250zł i czy jestem w stanie kupic za te pieniadze cos co bedzie dzialalo jesli tak to co polecicie??? Bardzo prosze o pomoc!!!!
  
 
Moze to troche mała kwota ale wiecej nie planuje wydac na to. Na Allegro jest full cobry w cenie do 200zl razem z atena czy to jest cos warte w ogole???? Blagam was pomozcie mie!!!!
  
 
Onwa

Takie radyjko plus antena, wg upodobań tzn, magnes czy montażówka i śmigasz Tylko przed wyborem anteny przejrzyj ten temat i jeżeli nie znajdziesz tam anteny którą chcesz kupić to jej nie kupuj Bo te wszystkie sunkery i voice krafty to szit jest Może z deczka przekroczysz swój budżet, ale nie będziesz żałował wyboru.
  
 
Dzieki za pomoc. Bylem dzisiaj u goscia co zajmuje sie Cb radiami i polecil mi Uniden 510 + IC 100 Hastler lub sunkera + IC 100 Hastler co sadzicie o tym sprzecie???
  
 
Uniden 510 i Hustler spoko. Tylko to trochę więcej niż Twój budżet
  
 
to znaczy patrzylem na uzywki i powinienem w miare zmiescic sie w budzecie. Tylko czy uzywka radio i antena doby pomysl?
  
 
Suchajcie dokonalem zakupu radia Sunker + hustler ic 100 co o tym sadzicie???
  
 
Widze ze to forum przeszlo juz do przeszloasci.
  
 
O ile antena jeszcze ujdzie to radio nie najlepsze... Napisz gdy zaczną Ci się problemy z tym zestawem Zawsze to forum będzie tętniło życiem
  
 
Dlaczego uwazasz ze maja mi sie zaczac problemy z tym radiem?