BOSCHMANN ???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam chciałbym spytac czy ktos z was orintuje sie co do jakości produktów firmy BOSCHMANN Czy ta takie badziewie jak First ,Dalco itp...?? Co myslicie o tym radioodtwarzaczu http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=107624471 cena jest kuszacaa chyba takie tragiczne nie jest???
  
 
na twoim miejscu dołożył bym stówke i miał w zasięgu naprzykładhttp://www.allegro.pl/item109711867_pioneer_deh_p4800mp_nowosc_na_2006_gwarancja_.html na pewno zagra o klase lepiej i nie rozzsypie się po pół roku natomiast głośniki z tej firmy w relacjach jakość cena wypadają całkiem nieżle
  
 
głosniki sa oki , wzmaki tzw "haj endy" tez daja rade... radyjka tak se te "typowe boschmann" sa lepsze te które spotykasz tez pod "szyldem " medion tevion czy inne a wygladaja jak boschmann nie warto
  
 
Głośniki są w miare zależy co kto woli, wzmacniacze chu....!( na wzmaku pisze 800W a bezpiecznik 20A NIEREALNE!!! ) poza 3 modelami bo tamte co nieco potrafią tylko cena koło 400zł ale za tąkase to już można kupić piecyk Monacora więc jego polecam bo są mocne!! radio to lepiej kupić jakiegoś Pionka albo JVC !
  
 
nie porównujmy JVC do BM gdyż jest to marka która skutecznie wygrywa z alpine a nie z BM

jesli chodzi o wzmaki to nie spotkałem takich na bezpieczniku 20A osobiscie miałem MF2 miał bezpiecznik 30A i musiałem tylko powymieniac potencjometry bo kiepskie były
  
 
Cytat:
2006-06-20 10:26:20, arsen pisze:
nie porównujmy JVC do BM gdyż jest to marka która skutecznie wygrywa z alpine


no to teraz to juz kolega przesadził...
  
 
Buszman z niskiego i sredniego przedzialu cenowego (wzmacniacze, głosniki) to szajs, i nie ma co tutaj dywagowac. Z radyjkami nie mialem do czynienia, ale pewnie jest podobnie.

Natomiast jesli chodzi o JVC to posiadam radyjko tej firmy i powiem szczerze, że jest to bardzo dobra marka. Z pełną odpowiedzialnością moge ją polecic))))))))
  
 
Cytat:
2006-06-20 14:56:08, Vyzn-R pisze:
no to teraz to juz kolega przesadził...

alpine od roku 2005= shit nad shity..JVC rosnie poprawia a alpajnik slizga sie na "znaczku"....
  
 
No dobra koledzy niedługo się przekonam co JVC potrafi nie wiem tylko czy radio do którego się przymieżam będzie dobrym strzałem chodzi mi oprzyzwoity dźwięk i fajne bajery! Sam nigdy nie miałem radia tej firmy a to jakie ma mój brat to jakiś podstawowy model więc nic nie może pokazać! napisałem tak ponieważ ogólnie na różnych forach mało dobrych rzeczy mówi się o JVC. Nie chciałem nikogo tym obrazić !!!
model o jakim myśle to : http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=110363535
P.S A swoją drogą czemu nikt nie przyczepił sie do tego że tak samo potraktował pioneera??
Co sądzicie o tym radiu ???
  
 
radyjko fajniutkie szegolnie za te pieniazki
  
 
jestem nowy ..wiec Witam wszystkich!

nie miałem wiele do czynienia ze sprzetami car audio...wiec kilka pytań...

co do radia to kupie napewno jakieś JVC duzo dobrego czytałem z praktycznego punktu to tez nie spotkałem uzytkownik zeby narzekał...a wielu znajomych ma radio tej firmy...

..nawet jeśli macie jakies uzywane na sprzedaż w przystępnych cenach to zibiktm@o2.pl rozpatrze każda oferte...

...kwestia jest co do głośników..mocno zastanawiam sie na "zestawem głośnikowym" BOSCHMANN czy ktoś to zakupił i czy ktos moze sie w jakiś obiektywny sposób wypowiedzieć??? do swifta 6szt głośników stanowczo wystarczy wiec nie potrzebuje jakiegos wygórowanego sprzetu... czy bedzie konieczność podpinania wzmacniacza czy radyjko sobie poradzi???... przepraszam za troche zamotant post...prosze o odpowiedzi!!!!pozdrawiam....
  
 
Cytat:
2007-04-03 10:14:43, xxxridermx pisze:
"zestawem głośnikowym"

widziałes kiedys "zestaw" który sprosta WSZYSTKIM twoim oczekiwaniom? ja woże osobiscie BM (jakies tam "nibywófery") ale bija na głowe uja i cokolwiek innego "nibywófery" phonocar Y-line...
ale całego nagłosnienia na BM bym nie składał