Jakie głośniki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam radyjko 4x40 i nie wiem jakiej mocy mają być głośniki Zastanawiam się czy 100W starczą czy może inne. Podpowiećcie Dzięki.
  
 
100W czesto jest 100W nierówne
  
 
a 4x40 to 4x17 przy odrobinie szczescia moooooooooże 4x19
ale co tam
chyba nawet lekko zawyzylam... ale niech tam, po co od razu straszyc?

Cytat:
2007-03-10 20:32:25, Vyzn-R pisze:
100W czesto jest 100W nierówne


no i wtedy te "100W" pasuje do radia 4x"40" i wszyscy zadowoleni i wszystko gra i jedyne pytanie jakie sie nasuwa, to czy te fantastyczne 100watowe glosniki daja max swojej mocy podlaczone pod radio, czy moze warto juz we wzmacniacz 4x"100" zainwestowac
uwielbiam jak ktos w to wierzy zwazywszy na fakt, ze na komplet sprzetu nie wydal wiecej niz pinćset pindzisiąt dziewiec PLNów

[ wiadomość edytowana przez: Ania-MaxCarAudio dnia 2007-03-12 16:44:42 ]
  
 
Cytat:
2007-03-12 16:41:23, Ania-MaxCarAudio pisze:
a 4x40 to 4x17 przy odrobinie szczescia moooooooooże 4x19

hanka co mnie prowokujesz?? 4x40 to zazwyczaj 4x17 i wsio nie spotkałem fabrycznego 4x19 za to spotkałem w JVC 4x50=4x27... jak sobie przypomne w którym modelu to podam
  
 
mmmmmmmmm JVC- pysznosci, cud technologii normalnie, car audio bez JVC byloby takie ubogie, dokladnie tak samo jak bez buszmana
  
 
Cytat:
2007-03-12 17:29:00, Ania-MaxCarAudio pisze:
mmmmmmmmm JVC- pysznosci, cud technologii normalnie, car audio bez JVC byloby takie ubogie, dokladnie tak samo jak bez buszmana

no ba jak max audio bez ani anity
  
 
A co jaśnie państwo nie lubicie JVC w aucie?Przecie to tyle wodotrysków ma.Takie ładne i kolorowe jest.
  
 
Cytat:
2007-03-12 21:44:47, maniek6210 pisze:
A co jaśnie państwo nie lubicie JVC w aucie?Przecie to tyle wodotrysków ma.Takie ładne i kolorowe jest.

lubicie nie ma wodotrysków ma podstawy a Ania Anita sie nie przejmuj ona ma tak ze jest na nie ale to i tak kochana bestai a





tylko gryzie czasami
  
 
eee tam ja nie taki przejmujący.a anita widze coś tam słucha i wie coś na ten temat a gryść gryzie bo i mnie czasami ponosi jak sie ludzie hi endu domagają za 1tyś złotych
  
 
Cytat:
2007-03-12 21:59:52, maniek6210 pisze:
eee tam ja nie taki przejmujący.a anita widze coś tam słucha i wie coś na ten temat a gryść gryzie bo i mnie czasami ponosi jak sie ludzie hi endu domagają za 1tyś złotych



mnie zawsze ponosi, jak sie ludzie zaczynaja silic na takich co wiedza o czym mowie
jak wyczuje to zaczynam mowic o wtryskowym systemie gałki w clarionie
"no no no, kumpel ma takie i bardzo mi odpowiada ten wtrysk"
  
 
Cytat:
2007-03-13 12:55:20, Ania-MaxCarAudio pisze:
mnie zawsze ponosi, jak sie ludzie zaczynaja silic na takich co wiedza o czym mowie jak wyczuje to zaczynam mowic o wtryskowym systemie gałki w clarionie "no no no, kumpel ma takie i bardzo mi odpowiada ten wtrysk"

jak to szło na na nan naaaajarana Anka


a słyszałas o nowym fiksatorze przy bulgotniku co wzmacnia abstryfikator foniczyny i u-division?? nieee słyyszałas??
  
 
Mały Off Topic.
Czytając ten temat nasuwa mi się kilka wniosków.
1. Czy każdy kto zapyta o coś, co nie kosztuję conajmniej 500zł musi byc traktowany niepoważnie. Wg mnie gdyby ktoś chciał sobie stworzyc porządny zestaw car audio za kilka tysięcy to nie marnował by czasu na siedzenie na forum internetowym, tylko pojechał do zakładu, wybrał i koniec. To właśnie ludzie którzy swoje ciężko zarobione kilka stówek, które są w stanie przeznaczyc na jakieś głośniki itp. wchodzą i się pytają na forum, bo dla niektórych trudniej jest zdobyc 300zł na głośniki niż innym 3000zł i dlatego się pytają, a mając na myśli dobre granie nie oczekują Hi end'u...
2. Jeżeli tak przyjaźnie piszecie o JVC to może popiszmy o Alpine, szczególnie seria 2006 do gustu człowiekowi przypada. Takie super radyjka mają, np 9852RR za 900zł które gra wprost przecudownie jak na swoją cene... W końcu to alpajn :/
  
 
seria 2006 to akurat kupiszon jest
  
 
Dlatego o niej wspomniałem... chociaż ciekawe jak brzmi 2007
  
 
Słuchałem nowej serii alpinki następce podstawowej cde-9846 czyli cde9870 i cde9881 odpowiednik modelu cde 9850i.Dzwięk 70 tak jak w pionku ze średniej półki beznadziejny spore zniekształcenia natomiast 81 zbliżona do 50 ale gra bardziej ostro .
  
 
Cytat:
2007-03-13 14:15:48, davidos88 pisze:
1. Czy każdy kto zapyta o coś, co nie kosztuję conajmniej 500zł musi byc traktowany niepoważnie.



jesli pisze ze chce stworzyć system audio /przód, wzmacniacz, sub, jednostka sterująca/ i mowi o tych 500 zł to nie wymagaj powagi....
poza tym wystarczy przeszukac forum i poczytac, zeby niepisac tego samego po raz setny

Cytat:
2007-03-13 14:15:48, davidos88 pisze:
Wg mnie gdyby ktoś chciał sobie stworzyc porządny zestaw car audio za kilka tysięcy to nie marnował by czasu na siedzenie na forum internetowym, tylko pojechał do zakładu, wybrał i koniec.



zdziwiłbyś sie ilu klientów (zwłaszcza na multimedia) odezwało sie do mnie właśnie z tego forum i fakt, że akurat nasza firma sie tu udziela zadecydował o tym, że klient wybrał nasz warsztat i nasze usługi (w przeciagu roku 3 klientów na pełne multimedia, 1 klient, któremu nagłasnialiśmy jacht- dobry wynik jak na troche ponad rok)


Cytat:
2007-03-13 14:15:48, davidos88 pisze:To właśnie ludzie którzy swoje ciężko zarobione kilka stówek, które są w stanie przeznaczyc na jakieś głośniki itp. wchodzą i się pytają na forum, bo dla niektórych trudniej jest zdobyc 300zł na głośniki niż innym 3000zł i dlatego się pytają, a mając na myśli dobre granie nie oczekują Hi end'u...



O ile te 3 koła nie są o tatusia, to uwierz mi, że 10 razy ciężej jest je zdobyć od 3 stówek (matematyka...), nic nie przychodzi ani samo ani łatwo, jak synek tatusia ma 3 koła, to żeby je mieć jego tatuś musiał się natyrać. 3 tysiaki nie leżą na ulicy, 3 stówy tez nie, wystarczy ruszyc dupe i ostro tyrać, czasami spac po 8 godzin na tydzień a nie na dobe, to lepsze niż do konca zycia twierdzic, ze po prostu inni mieli wiecej szczescia, bo to G&** prawda.

Cytat:
2007-03-13 14:15:48, davidos88 pisze:
2. Jeżeli tak przyjaźnie piszecie o JVC to może popiszmy o Alpine, szczególnie seria 2006 do gustu człowiekowi przypada. Takie super radyjka mają, np 9852RR za 900zł które gra wprost przecudownie jak na swoją cene... W końcu to alpajn :/



Wolalabym ten najnizszy model Alpinki od kazdego JVC, majac swiadomosc, ze taki Alpine jest raczej wersją full SPARTAN, ale to miłość



[ wiadomość edytowana przez: Ania-MaxCarAudio dnia 2007-03-14 10:39:48 ]
  
 
Nie chce się sprzeczac, ale napiszę co uważam. Akurat w tym wątku i wielu innych nie ma mowy o całym zestawie audio za groszę który miałby grac nie wiadomo ile. Po prostu padło pytanie o zwykłe głośniki, a przecież nie trudno chyba kogoś nakierowac na dobry wybór w każdym przecziale cenowym. A co do tego zarabiania i czystej matematyki, to ze swojego doświadczenia wiem, że 18latek który nie ma ani pracy oraz prawie zerowe kieszonkowe musi naprawde dużo wyrzeczeń dokonac, żeby nazbierac te kilka stówek. A jeżeli ktoś ma jakąś prace (hmm jeżeli zakłada sprzęt za kilka tys to nawet nie byle jaką) to chyba jest mu łatwiej odłożyc tą kase, bo procentowo jest to mniejsze wyrzeczenie niż u kogoś takiego jak np ja
  
 
Cytat:
2007-03-13 23:27:35, davidos88 pisze:
Dlatego o niej wspomniałem... chociaż ciekawe jak brzmi 2007

nie lepiej

ANITA OPANUJ SIE!!!
  
 
arsen ta powinno byc "POKAŻ CYCKI!!"
  
 
zamknij pupsko lepiej Grzechu, bo przegniesz...