Jakia instalacje gazowa - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
gaz drożeje odkąd ja pamiętam a i tak 2 złote różnicy jest od benzyny
  
 
no wlasnie, gadki o tym kupa a i tak sie oplaca (10.000 km i sie ma zaczac zwracac).
  
 
teraz to nawet 2,5 zl

kolego jak masz "wolne" te pieniadze i sporo jezdzisz to ja bym wrzucil tak zrobilem u siebie.. tylko ze gaz tez musi zalozyc dobry zaklad wtedy dziala bez problemow
  
 
Ja też się tak zastanawiałem, czy zakładac gaz, bo to, bo tamto, ze gaz zdrozeje, bo silnik rozwali. A jezdze juz prawie rok na sekwencji (ok25tys. km) i gdybym kupil drugie auto na benzynę (a moje następne też takie będzie) to od razu wpakowal bym gaz - nie ma rady - to uzaleznia
Dam tylko przyklad dla przeciwnikow - nad morze i spowrotem za 150zl (sprawdzone w tym roku 4 razy). Z Łodzi oczywiście czyli około 1000km.


[ wiadomość edytowana przez: Jacekm_ dnia 2007-08-06 18:31:07 ]
  
 
kurde niezlemasz spalanie

ja robie w miescie 3 tankowania na 1000-1100 km a place za to miedzy 180 a 210zl .. i nie oszczedzam jakos specjalnie
  
 
Mi tam jak go przykręce to spali ze 12,5-13 literków,a nieraz jak jest troszke za mocno odkręcony to i 15 wciągnie (tylko,że to I generacja),ale o tyle dobrze,że to gazik i jak bym zmieniał auto to też gazik bym zasadził,a jak bym chciał chwile poszaleć to pstryk i benzynka już leci.
Na trasie już troche lepiej bo w 10 litrach napewno sie mieści.
  
 
pieniazki sa, czesciowo bo reszta w credo.

robie dziennie okolo 60 km co miesiecznie daje (z niedzielami bo wtedy markety budowlane itp) okolo 1700 km (spalanko 10) (juz niepisze 1800)
* 4.30 (u nas na BP) daje okolo 7 stow miesiecznie na paliwo.

na gazie wychodzi (liczac po 2 zl) i spalanie 12 daje 280zl czyli z 400 zl w kieszeni miesiecznie. po 5 miesiacach zaczne jezdzic juz w cenie gazu, akurat przejezdze zime, a dac 200zl co 10.000 km (swiece i przeglad) i raz w roku 66 doplaty to wydaje mi sie nieduzo. Nawet jak z wiosny gaz skoczy na 3 zl to i tak bede jezdzic juz na zwroconej instalce.

A co do zakladu - sa na rynku u nas juz z 6 lat, paru znajomych ma od nich, jedynie z czym mieli problem i maja chyba do dzis to z Golfem 2 od kumpla (regulacja) ale instalacje mu zakladali jaka on wygrzebal gdzies na szrocie...