Zegarek w samarach

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W sumie infantylne pytanie, ale czy w samarach na desce rozdzielczej gdziekolwiej jest fabryczny zegarek??? taki zwykly czasomierz
  
 
W "normalnych" samarach nie ma, nie wiem jak w samarze Baltic z nowa deska.

  
 
W balticach chyba też nie ale za to chyba Góral w swojej 21099 ma bo tam jest inna deska. Ale za to u Was w 2107 jest super zegar i można go chyba do Samary bez większych problemów zaadaptować
  
 
No niestety, nie mam czasomierza. Ale jest w mojej takie miejsce, w którym w eksportowych wersjach był wyświetacz komputera. Coś w stylu opla. I chyba w tych wersjach był zegar.
  
 
znajomy mojego ojca ma taki ŁADnY zegarek zamontowany w Tico

pod radiem na konsoli przykręcił tylne światło przeciwmgielne (np. od malucha) i w nim zamontował zegar
  
 
ja mialem od poczatku zamontowany zegarek w pokrywie schowka.Oczywiście nie oryginalny ale pochodzący z jakies forda w sumie nieźle tam wygląda, ale juz go odłączyłem i jest tylko zbedną ozdobą
 
 
A w ŁADneJ Łaciatej Niwie to też jest taki zegarek quarzowy (znaczy kwarcowy) zamontowany (przez poprzednią właścicielkę), ale nie chodzi dokładnie (znaczy się chodzi bardzo niedokładnie) i mi przeszkadza, ale boję się go zdemontować, bo mi się gdzieś zewrą kabelki i takie tam... A że nie lubię zwartych kabelków, to sie męczę.
  
 
O jejku to był tekst o samrarach, a ja tu z Niwką wyjeżdżam...
A...jajaj
  
 
a ja myślałem że w NIVIE skoro są takie fajne zegary jak w 2103/6 to i zegar taki jak tam jest
  
 
A czy ktos wie czy w 2105 jest zegar? Wtglada na to ze tylko w 217 jest ten cod techniki. Niestety u mnie od nowosci to cudo zle chodzi , a obecnie raz chodzi a raz niechodzi, a do tego tak glosno tyka, ze jak raz nocowalem w autku to musialem odlaczyc kleme, bo nie dalo sie spac
  
 
I to jest jedyna rzecz, która głośno pracuje w Ładzie !!! (nie liczę radia)
  
 
Leszek,ja u siebie nie posiadam takiego tik taka w mojej 2105,wiec moge spac spokojnie w kazdych warunkach.Tak jak kazdy posiadacz 05 zreszta.
  
 
Ja w ostatnie wakacje miałem spać dwa razy w samochodzie,powiedziałem ze nigdy więcej.Raz było to na poczatku wrzesnia(kurna,to po wakacjach)gdy na noc wybralismy się z kumplami na ryby(złowislismy dwie jakieś takie grom wie co),a drugi raz było ciepło,u koleżanki na działce,tyle ze nie dałem rady usnąć i rano bez spania,po wieczornym "spożyciu" wróciłem do domu,bo bym chyba swira dostałTeraz latem będę woził ze sobą łóżko polowe i śpiwór
Pzdr Grzesiek
  
 

czesc
ja mam zamontowany zegarek w samarze ale musialem zrobic to sam
znalazlem na szrocie starego golfa i wyciagnolem z niego zegar okragly wskazowkowy. w samarze zlikwidowalem zapalniczke bo nie pale, powiekszylem otwor i tam go wsadzilem. wyglada super, postaram sie zrobic zdjecie i wyslac do galeri klubu'

pozdrowienia
  
 


  
 
No super masz zegarek Polen
My mamy taki kwadratowy z forda fiesty ale od kilku lat nie działa i zatyka tylko dziurę która była na niego wycięta
  
 
Może to zabrzmi to trochę gupkowato, ale Andrzej - przyczyniłeś się po raz kolejny (wprawdzie tym razem nieświadomie, a nie jak wcześniej przez tłumaczenie) do... budowy mojej prezentacji modeli. Bo w tekście ruski pisali o 2107: w odróżnieniu od 2105 posiada to, to i to. Ale o zegarze nie wspomnieli, a teraz przypadkiem się dowiedziałem o kolejnej różnicy. Zatem to też dopiszę do notatki o 2107. Tak więc brawo Andrzej!)

A czy wie ktos na temat szeregu "Dziesiątki"? Mają zegary czy nie?
A tak w ogóle jak ktoś ma już zegar w samochodzie, to zaczyna się do tego przyzwyczajać i staje się on bardzo potrzebny. U nas w Megane mamy cyfrowy jak to walnie to od razu jak czas pozwala jedzie się naprawić tą usterkę.
  
 
Miły to był moj post

ja ty zadałem to przemyslane pytanie))
  
 
Aha no w sumie faktycznie. Bo gdyby nie to pytanie nie byłoby tej odpowiedzi. Tak więc Leszek - także dzięki
  
 
Cytat:
A czy wie ktos na temat szeregu "Dziesiątki"? Mają zegary czy nie?



mają.

moja samarka też ma, ale musicie chwilę poczekać na fotki. Jeszcze się nie zrobiły, a do Kacpra mam daleko.