Co wybrac?? Co lepsze?? Czy możliwe??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
2x Sony XS-L104P5B+ Blaupunkt GTA 475 czy
2x Sony XS-L124P5B+ Blaupunkt GTA 475?? Czy te konfiguracje sa mozliwe?? Nie jestem zbyt dobrze obyty z tematem car-audio wiec nie wiem czy to wogole mozliwe jest. Jesli nie to prosze o rady . Kwota na sprzet to ok. 1200zł
  
 
matko boska kirjeelejson!!! tylko nie sony!!
To mają byc 2 suby + wzmacniacz za tą kwote tylko, czy całosc z systemem przednim? Jakiej muzyki słuchasz i czego oczekujesz od sprzetu??
  
 
czemu nie sony?? słyszalem ze dobrze graja. To jest tylko na suby + wzmacniacz czy tez ewentualnie suby i wzmacniacze lub sub i wzmacniacz. Zabudowe z przodu juz mam. Zestaw Hertza ESK 165 pod radiem Alpine CDE-9846R. Z tyłu mam elipsy Alpine SXE-6925S, moze słabe ale graja spoko. Teraz chce zabudowac bagznik ale musze to zrobic w taki sposob zeby mozna go bylo jeszcze ekspatowac. Muzka jakiej słucham to Hard Techno, Trance, troche Hip-Hop Amerykanski czasem nawet Rock. Jednym słowem prawie kazdy rodzaj muzy ktoty wpadnie mi w ucho. Bas musi byc szybki, no i oczywiscie nisko schodzic. Jezeli chodzi o auto jakim jezdze to Passat B3 Sedan



[ wiadomość edytowana przez: luki1206 dnia 2007-03-29 20:16:08 ]
  
 
Poprawaka do mojego postu mam głosniki Alpine SPE-6902
  
 
to proponuje jeden głosnik 12" Do tego typu muzyki to Subwoofer Powerbass S12P BassBox + wzmacniacz Glow 4075, do tego na prawde pozadne przewody zasilajace i bedzie śmigać
  
 
Znalazlem dystrybutora tego sprzetu na stronce sa zpodabe zestawy z subem PB S12P BassBlox a do tego jest wzmacniacz nie Glow 4075 tylko Glow 2075
http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,178,194&kid=194
Ten zestw kosztuje ok 1200zl gbybym kupowal pojedynczo to kosztowalo by mnie to ok 1500zl. Czy ten zestaw tez bedzie ok??
  
 
jako tako Przydało by sie zasilic jednak czymś przod
  
 
troche poszukalem znalazlem wzmacniacz jbl 60.4. Jego cena by mnie zadawalala i parametry nie sa zle i przd tez zasili. co tym sadzisz??