Moja konfiguracja audio

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jako że w poprzedniku fajnie pukało choć była to amotorka to wtym zamierzam zrobić to z głową.

A wiec pierwsze co wytłumienie drzwi mata bolla
Położenie nowego okablowania kable dietz do wzmaka 20mm od wzaka do zwrotnic 4mm od zwrotnic 2,5mm
Wstawienie w drzwi głośników Powerbass L6-C (nadzieja że wejdą)
Wzmacniacz Alpine V12 MRV-F400S (lub coś koło tego modelu)
No i do babaznika niewiem jeszcze narazie marzy mi sie JBL GTO1204BP ale cena jak nie to cos sam zbuduje.
I jeszcze jak by migała elektryka to kondensator Dietza 1 farad

wszystko jeszcze w trakcie kupna plan dwu miesieczny

a radio PANASONIC CQ-C1321N narazie takie mam

Prosze naszych znawców car-audio o opinie i ewentualne zmiany które by przyniosły lepsze efekty za tą kase.


[ wiadomość edytowana przez: m-chmielo dnia 2007-04-03 18:27:56 ]
  
 
Ja co prawda znawca nie jestem ale skoro juz piszesz o L-6C to spiesze Ci powiedziec ze wejda bo sam takie mam. Generalnie jestem z nich bardzo zadowolony.
System przedni ok, wzmak ok, Jezeli chodzi o JBL
1) ten wzmak Ci go nie uciagnie
2) BP- hm.... mam nadzieje ze wiesz co robisz bo BP graja dosc specyficznie
3) w tej cenie a nawet taniej znajdziesz cos dla siebie wsrod Powerbassow.
Radia tego nie sluchalem wiec nie wiem jak gra ale zawsze mozna zmienic jak cos nie tak bedzie.
Generalnie do takiej mocy kondzia Ci nie potrzeba choc jak wrzycisz cos mocniejszego to sie przyda.
Generalnie za podejscie i pomysl ->
Pozdrawiam
Kamyk
  
 
No własnie z tym JBL wyskoczyłem tak bez zastanowienia pewnie cos zmontuje na bazie słabszego głosniczka jeszcze niewiem jakiego mam czas bo to ostatni zakup jaki chce wykonać.

Wpadł bys kolego na jakis spocik na odsłuch
  
 
Jakiej muzy sluchasz ? Jezeli nie sluchasz HH to moge Ci polecic Intertechnika MDS08 - nowy kosztuje ok 300zl + skrzynie spokojnie sam zrobisz a sub gra , tak powtarzam GRA bardzo kulturalnie.
Co do spota to jak bedziesz to mial zamontowane itp. to daj znac to chetnie poslucham.
  
 
ja mam skrzynke BP.. Fakt ze trza sie przyzwyczaic do specyfiki grania ale za to potrafi zaatakowac tak na klatke ze masz wrazenie jakby Ci ktos na niej usiadl..
ogolnie konfig spoko.
Sam mam PB z przodu tylko wersje "chrome" ktora zostala zamieniana teraz na jakas nowa linie i jestem mega zadowolny.
Pare osob sluchalo audio (Frys,Darek_M,Aga itd) i mowili same pozytywy.
Idziesz bardzo dobra droga.
  
 
zamiast v12 i kondensatora kup juniora

nawet człowiek nie czuje jak mu się rymuje

pozdro!!
 
 
Ostatnio na forum CA byl junior za 550zl ale zostal wykupiony w przeciagu 40min
  
 
Ogólnie słycham jakiegos house i pochodne czyli głównie szybka muza z nastawieniem na bass.
A o spota mi chodziło żebyś ty wpadł żebym ja mógł posłuchac
  
 
Ze mnie to duzo pozytku nie bedzie bo wzmaka na przod mam takiego przejsciowego moge tak powiedziec wiec glosniki nie daja z siebie wszystkiego i wlasnie jestem na etapie zmian w sekcji subow - a wlasnie moze ktos chcialby kupic 2 skrzynie z powerbassami B1254v2?
Pozdrawiam
Kamyk
P.S Pozatym u mnie muza ktorej sluchasz nie bedzie brzmiala dobrze bo ja mam sprzet nakierunkowany bardziej na HH czyli wolne bity.