Które radio polecicie z 3??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.

Wiem że na temat tych radyjek jest duuuużo na tym forum, ale nigdzie nie znalazłem konkretnie porównania tych trzech radyjek.
Które z nich byście polecili na start ??

Sunker Elite 1

Alan 101

Cobra 19DXIV

Chciałbym dzisiaj sobie sprawić sprzęcik więc jakbym mógł to prosiłbym o szybką odpowiedź

Na zakończenie dodam że antenke będę miał Hustlera.

Z góry wielkie dzięki.
  
 
lpolegoi wszystkie wymienione radia to dla mnie szumofony czyli do bani ewentualnie jak trafisz na niezepsuty egzemplarz Cobry to moze bedzie powiecmy dostatecznie

ja bym inwestował w Unidena 520 w tej kwocie cenowej z ktorej sa te 3 radia praktycznie wszystkie sa do bani chyba ze masz duzo kasy to kupuj bo za 2 miesiace i tak zmienisz na lepsze bo przy tych albo nic nie słychac ablbo uszy puchna od szumu

Jednak ze to tylko moje skromne zdanie nic nie sugeruje do niczego nie zmuszam
  
 
Witam.
Jestem poczatkujacym uzytkownikiem CB Radia i mam do Was pytanie.
We Wtorek jade w trase i potrzebuje CB radia. Nie chce wydawac na to sporej kasy (do ok 400zlotych) wiec potrzebuje amatorskiego radia i anteny dzieki ktorym bede mogl dobrze (jak za taka cene) odbierac i nadawac. Bylem dzis w dwoch sklepach i polecono mi takie zestawy:

1. Sunker Elite Two za 270zl
+ Hustler ic100 za 100zl

2.Alan 199a za 270zl
+ Hustler ic 100 za 100zl

Przegladalem juz sporo postow ale o Sunkerze duzo nie znalazlem dlatego bardzo Was prosze o pomoc. Ktory zestaw wybrac? Co Polecacie? Co odradzacie? Moze jakies inne zestawienie??

Wyjezdzam we Wtorek rano dlatego w Poniedzialek MUSZE cos kupic. Z gory Wam bardzo dziekuje i prosze o bardzo szybka odpowiedz.

Pozdrawiam