Jakie elipsy do tyłu?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam! mam pytanie do ekspertów? posiadam w Corsie 3 drzwi radio
Pioneer DEH-P40MP 4x50 do tego z przodu zestaw głośników Pioneer TS-G171C całkiem ładnie grają jak na 170zł
chcę wrzucić jakieś elipsy w półkę tak do 300zł macie jakieś propozycje?
  
 
daj se spokój z elipsami
trzeba było kupić dobry zestaw na przód i z powodzeniem wystarcza
a tak zepsujesz scene i ogólnie jakość....
  
 
Noooo co racja to racja..

Czego Ci brakuje w trakcie słuchania?

sceny?
jakości?
basu?
głośności?
  
 
tez jestem zdania ze dobry przód + bagażnik ale dla pasażerów w tyle przydały by sie jakieś głośniczki...
mam juz trzecie auto w którym mam przód + subwoofer i jeszcze elipsy z tylu i sceny wcale nie psują - takie moje odczucie i zostane przy takiej konfiguracji na razie, tylko jak bym mial teraz kupowac cos na tyl to nie koniecznie elipsy - wystarczylo by chyba cos mniejszego
  
 
Cytat:
2007-04-03 14:37:03, artisa pisze:
daj se spokój z elipsami trzeba było kupić dobry zestaw na przód i z powodzeniem wystarcza a tak zepsujesz scene i ogólnie jakość....


co masz na mysli mowiac dobry zestaw? czy dokonalem zlego wyboru?
i jeszcze jedno glosniki posiadaja dwa "+" i "-" czy do tego jest potrzebna zwrotnica poniewaz w zestawie nie bylo?
  
 
Cytat:
2007-04-03 17:54:13, Grinch27 pisze:
Noooo co racja to racja.. Czego Ci brakuje w trakcie słuchania? sceny? jakości? basu? głośności?


brakuje troche głębszego bassu!
  
 
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJEEEEEEEEEEEEEEEEZZZZZZZZZZZZZZZZZZZUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU widzisz i nie gzmisz.
  
 
co to masz za glosniki ze maja 2 "+ i "-" ?? pomiedzy jeden z plusów a kabel mozesz kondensator wlutowc i powinno grac no i nie grzac wysokotonowego najlepsza oczywiscie by byla zwrotnica