Wałek rozrządu gdzie kupić lub zregenerować

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam problem kupiłem wałek rozrządu ale ma wyrobione krzywki i potrzebuje jego zregenerowac lub kupić podobny wałek. Jest to wałek rozrządu od strony wydechowu z fiata 132 2.0 z aparatem zapłonowym w głowicy cały problem rozchodzi sie o tą zebatke na nim bo zwykły wałek jej nie posiada i nie mam jak rozwiazac napedu rozdzielacza aparatu zapłonowego jak toś ma jakieś namiary na dobru warsztat ale w okoliczch Wrocławia lub ma taki wałek na sprzedaż do zgóry dzięki z informacje.
  
 
heinrich? znajdziesz w lokalnej ksiazce telefonicznej
  
 
Siemano
Zadzwoń do Pana Świątka. Ja się go kiedyś pytałem właśnie o regenerację wałków do 2.0 ze 132. Powiedział, że ssący robi nowy, a wydechowy (ten z zębatką) może zregenerować.
Podaję namiary:

Świątek
Wałki rozrządu - regeneracja, nowe
Sportowe wałki rozrządu - tuning
Napawanie czopów, wałów
85 - 378 Bydgoszcz
ul. Żywiecka 3
tel. (052) 379 66 05, (052) 379 87 20

Poznań
tel. (061) 814 22 13

Wrocław
tel. (071) 363 15 72
  
 
Cytat:
2004-06-18 13:11:36, FIACIOR pisze:
Siemano
Zadzwoń do Pana Świątka. Ja się go kiedyś pytałem właśnie o regenerację wałków do 2.0 ze 132. Powiedział, że ssący robi nowy, a wydechowy (ten z zębatką) może zregenerować.
Podaję namiary:

Świątek
Wałki rozrządu - regeneracja, nowe
Sportowe wałki rozrządu - tuning
Napawanie czopów, wałów
85 - 378 Bydgoszcz
ul. Żywiecka 3
tel. (052) 379 66 05, (052) 379 87 20

Poznań
tel. (061) 814 22 13

Wrocław
tel. (071) 363 15 72


Świątek piątek i niedziela - jak kiedyś pytałem w centarali (Bydgoszcz) o wałki do dohc'a to zawołali 1zkł za oba . Ale może zwykla regeneracja jest tańsza...
  
 
1000 zł za oba? Jak ja się pytałem to mi powiedzieli 900 zł.
Niestety tyle kosztują nowe wałki. Myślę, że nie jest to dużo.
Regeneracja napewno jest tańsza.
  
 
To Was pocieszę. Komplet fabrycznie nowych wałków do silników DOHC kosztuje 2000 PLN. Jeżeli chodzi o pana H. z Wrocławia, to krążą o nim już basnie a prawda jest taka: O Panu H
  
 
sam wałek można zregenerować u henricha, robi wałki bardzo dobrze ale nic więcej. koszt 50 zetów od krzywki. ale pamiętaj nie dawaj tam silnika do zrobienia.
  
 
Cytat:
2004-06-18 19:03:36, FIACIOR pisze:
1000 zł za oba? Jak ja się pytałem to mi powiedzieli 900 zł.
Niestety tyle kosztują nowe wałki. Myślę, że nie jest to dużo.
Regeneracja napewno jest tańsza.


Taa, ale ja się pytałem ile za przerobke moich starych na ostrzejsze i tyle mi zaśpiewał. Myślałem że wyjdzie max 500zeta za oba (np. 8*50=400 więc niech będzie tą stówe drożej). No ale nic, jak zrobie blok to podjade jeszcze raz sie zapytam - może trafie na przyjaźniejszego sprzedawce .
  
 
w stolicy też regenerują ale robią tylko fabryczne kształty ale ceny mają niskie w łodzi jest też koleś co się w to bawi ale ceni się ostro - chce 400zł !! za zregenerowanie jednego wałka i odrobienie na "bydgoskie" gt - za tą cene to Światek zrobi nowy gt ssący i zregeneruje wydechowy z argenty
  
 
Pilnie potrzebuję informacji o sposobach profesjonalnych pomiarów krzywek. Jakimi jeszcze przyrządami, oprócz zestawu głowica optyczna (podzielnica) + długościomierz Abbego, można dokonać dokładnego pomiaru?

[ wiadomość edytowana przez: lookaash dnia 2006-10-10 18:04:49 ]
  
 
Mam pytanie czy ktoś wie gdzie można dostać oryginalny wałek rozrządu do poloneza z hydraulicznymi popychaczami, nie ukrywam że bardzo zależy mi na czasie, byłbym bardzo wdzięczny za informacje. Nawet krzyknę POMOCY .


upsss nie tu trafiłem


[ wiadomość edytowana przez: FLOYD dnia 2008-01-20 10:53:27 ]