Co wciepnąć na przód ?? - opis reszty i pytanka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hejo

Siedzę od 3 dni na różniastych googlach i innych popierdółkach i nie umiem się zdecydować a nawet wybrać kilku opcji... za dużo tego.

Szukam jakiegoś zestawiku na przód, będzie to grało z tyłem Infinity 325rms które stoi pod phonocarem w mostku 350rms.

Tył pyka fajnie, skrzynia zamknięta, samochód daewoo espero (duży sedanik). Obudowa obliczona jest do B-F, ale troche zaciągała więc zatkałem B-F zmontowanym "zatykaczopiankiem" i dudni elegancko (o dziwo) bo piankozatykacz bierze też parę litrów skrzyni.

O przodzie myślę do 700zł na głośniczki, nie ma to być żaden hajend ale ma fajnie grać - słucham różnych rzeczy, ale idealna linia skrzypiec w muzyce teatralnej nie będzie mi potrzebna oczekuję dobrych kickbassów i niezłych średnich + piszczki.

Marzy mi się 3 drożny, ale czy do 700 zeta można wyhaczyć coś fajnego? Oczywiście pójdzie na to jakiś porządny wzmak, możliwe że jakiś phonocarek.

Drzwi kompletnie wytłumione. Miejsce na 16tki kickbass, 13-10 średnie i piszczały. Co radzicie?

Z przodu mam tymczasowo w zastępstwie mierne pionki 13tki za 150 zylka, które prawdopodobnie będą sobie grały pod radiem w tylnych drzwiach bo szkoda je wyrzucać jak sobie jako tako radzą. Obada się.


[ wiadomość edytowana przez: Cwikus dnia 2007-04-08 17:36:30 ]
  
 
ja w tek kwocie bym polecił
DLS R6a
Morel Pulse 6
DEGO ST650
ew troszeczke drozszy ale rewelacyjny wręcz
Dego PO 650 POWERLINE,
  
 
Jezeli znajdziesz gdzies w dobrej cenie lub stac cie na wysulanie jeszcze troche grosza to Dego PO-650..
A jak nie to HSK165 od Hertza lub wspomniane wczesniej Dls R6A
pozdro