[126p] by Chwiej - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-04-10 11:54:32, Poochaty pisze:
no to jest ciekawe, bo jak w takim razie jezdzisz dojazdówki pomiędzy odcinkami?przeciez zgodnie z prawem ci nie wolno bez prawa jazdy!



moze szybka zamiana z pilotem...?

edit:

chyba ze tam sie nie przejexdza tylko jest jedna dluga trasa

[ wiadomość edytowana przez: Gonzo_BB dnia 2007-04-10 11:56:25 ]
  
 
Cytat:
2007-04-10 01:22:28, -maly- pisze:
Ja wiem, Ja wiem panowie czego wam brakuje!!! Macie w podswiadomosci ze własciciel jest młody i tam macie luke Jak dla mnie pełen szacunek dla Ciebie Chwiej... sam zaczynałem dłubac przy swoim padle w wieku 15 lat i wiem jak bardzo ma sie wóczas cisnienie do jazdy, tym bardziej podziwiam taki efekt prac! na glebe go troche wiecej i tak dalej trzymaj! [ wiadomość edytowana przez: -maly- dnia 2007-04-10 01:24:03 ]



Ja Mały zaprzeczam, sam nei jestem wiele starszy bo jeszcze nie skończyłem sam 18-nastki. Malca mam od 11 roku życia. I wiem jak to jest grzebac samemu przy aucie. Chodzi mi o styl samochodu i jego wizerunek, a nie o właściciela. Jesli chodzi o właściciela to skłądam mu serdeczne gratulacje bo jak już wspominałem miałem taki sam poczatek.
  
 
Mysle ze mozliosc dlubania od tak malego wieku jest duzym fartem. Bardzo duzo to daje.
  
 
zamiana z pilotem?
  
 
a ja powiem szczerze że zazdroszczę CI i to bardzo, Malca to dostałem w wieku 16 lat, ale robić za wiele nie mogłem bo nie miałem na to pieniędzy odkąd pracuje to sytuacja auta się zmieniła. Też bym chciał tak jak ty 15 lat i startować no i jeszcze do tego robić malana po prostu bajka! Malanowi na tych fotkach to brakuje gleby i felunku Już nawet 13 od df na biało i dużo lepiej to wygląda więc czekam na nowe foty! z glebą...
  
 
wie ktos moze, czy na tychach mozna startowac bez prawka?
  
 
Pełen SZACUNEK za smochód mnie się bardzo podoba , widze ze jesteś ostro zajawiony , dobrze bo ktos musi , jesteś dobrym przykładem dla innych . pozdro
  
 
Cytat:
wie ktos moze, czy na tychach mozna startowac bez prawka?



nie mozna
  
 
mam jeszcze pytanko do Ciebie, ale i do innych użytkowników... czym malujecie spód na biało zeby kamienie nie powodowały odpryskiwanie lakieru?? czy poza wyglądem sa tego jakieś zalety?
  
 
Regulamin jest tu http://rajdy.olsztyn.pl/download.php?id=004
Nazywa się KJS Cross Rally

P.S.: A co do malowania na biało to jest plan aby po najbliższych zawodach wypiaskować glebe i ją pomalować na biało.


[ wiadomość edytowana przez: Chwiej dnia 2007-04-10 15:30:43 ]
  
 
Cytat:
2007-04-10 15:07:41, -maly- pisze:
mam jeszcze pytanko do Ciebie, ale i do innych użytkowników... czym malujecie spód na biało zeby kamienie nie powodowały odpryskiwanie lakieru?? czy poza wyglądem sa tego jakieś zalety?



możesz wymalowac barankiem szarym i na to biały akryl , zalety estetyczne , widzisz pozatym co gdzie i jak z budą
  
 
co to za kubełki :> ?
  
 
Cytat:
2007-04-10 16:40:48, Koniu pisze:
co to za kubełki :> ?



Na moje oko to będą takie no-name'y jakieś, jak tu na aukcji:
ALLEGRO

btw: sympatyczny maluszek
  
 
w tych z allegro to jest fotka sparco z zamalowanym napisem A co do samochodu Chwieja to mi sie bardzo podoba tylko posadz go na glebe bo wyglada niczym traktor
  
 
Kurde fajny ten rajd co linka podałeś. Bardzo fajny podział na klasy i w ogóle cały regulamin.

A wracając do tematu to gratuluję na prawdę pięknego malca. Wiem z doświadczenia jaki się ma zapał przy robieniu rajdówki jak się nie ma jeszcze prawka
  
 
Moje fotele to Jacky Silverston... jak dla mnie są zajebi... jak coś to mogę wam je po załatwiać za około 300 zł szt.
  
 
Nówki?
A co do malca to fajny fajny, ale mi też czegoś brakuje i chyba są to fele...

[ wiadomość edytowana przez: qbass dnia 2007-04-10 23:27:22 ]
  
 
Tak nóweczki
  
 
Po pierwszym starcie ! Nie dojechaliśmy
















Stało się to tak.. w tym miejscu... wyleciał nam trójnik od tripodów i straciliśmy napęd.

Jak widać tylne prawe koło oderwało się od ziemi... mam sprężyny skrócone o 3/4 zwoja... wachacz poszedł do dołu a trójnik od tripoda wypadł...
Wszytko się skumulowało... szybka zmiana biegów... spiek i sprężyny.

Powiedzcie mi co mam zrobić...
Aby tego uniknąć za dwa tygodnie na zawodach...
A i jeszcze jedno na tych zawodach miałem skrzynie 2, 3 i 4 krótkie 2 było za krótkie wiec co lepsze te 2, 3 i4 krótkie czy seria?

P.S.: Do Szyowozów traciłem od 10 do 20 sekund.

Zrobiłem tylko jedno okrążenie pomiarowe bardzo nieudane dla mnie a na tych już lepszych półośka wyleciała...
  
 
Zrób sobie haltpasy i sprężyna nie "oderwie" sie od wachacza.