łachy klubowe. zamówienia i informacje - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wszystkkie koszulki które zrobiłem extra ponad zamówienie zostały na pniu rozdrapane na spocie. zostały tylko czapeczki. za kilka dni będą następne
  
 
ja mam jeszcze dwie koszulki polo. czarną i białą w rozmiarze L.
  
 
A mi się dostał t-shirt a zapłaciłem niechcący za Polo. Jak by ktoś chciał, to mogę odsprzedać tą koszulkę. Bo na mnie okazałe się trochę przy mała (rozmiar XL). Rogacek, znalazłeś może ten numer telefonu do tego sklepu na Solcu, w którym są te filtry do weber-ów?
  
 
Cytat:
2007-06-21 22:27:52, rogacek pisze:
wszystkkie koszulki które zrobiłem extra ponad zamówienie zostały na pniu rozdrapane na spocie. zostały tylko czapeczki. za kilka dni będą następne



To w takim razie poproszę zamówione koszulki z nickami na rekawkach.
  
 
rogacek jakbys jeszcze cos zamawial to czarne polo z nickiem kruchy poprosze. ale to tylko jaby przy okazji bylo
  
 
buuuuu a ja nadal nic nie mam hlip hlip , w ramach protestu zrobie sobie czapeczke z logo golfa
  
 
No ja też jeszcze nic nie mam ale cierpliwie sobie czekam.
  
 
Czy jest mozliwość zamówienia naklejek klubowych na nasze Ładzie??
  
 
jeżeli będzie następna edycja to owszem... po za tym na pewno będą dostępne na zlocie
  
 
Cytat:
2007-06-20 20:48:23, MENDEL pisze:
Rogacek zamawiam jeszcze dwie koszulki: 1. Koszulka Polo szt.1, kolor biały, rozmiar XL, napis na rękawku ANIA 2. Koszulka T-shirt szt.1 , kolor biały, rozmiar XL, napis na rękawku MENDEL Adres docelowy ten sam co poprzednio, przelew puszcze niebawem. Dzieki z góry. Aha jeżeli masz takie koszulki na stanie ale są bez nicków to też mogą byc takie i mozesz spokojnie wysyłać.


Ok przelew poszedł czakamy teraz na realizacje zamówienia.
  
 
podjadę do nich w poniedziałek
  
 
jak juz nie doczekam sie z haftem to ja tez moge miec bez tylko xxl i czapeczke tez zamawialem
  
 
witam

pojawiły się XL polo czarne. nadal brak rozmiaru XXL czarnego są tylko białe. Tshirty są

więc pozostaje odchudzanie lub zmiana na TSHIRTA. lub oczekiwanie

jesli ktoś chce to czekam do jutra na zamównia.



OSTATNIA SZANSA PRZED ZLOTEM NA ŁACHY. JUTRO RANO PUSZCZAM ZAMÓWNIENIE
  
 
sam sie odchudzaj ja w barach nie wchodze w xl co mam sobie kosci przypilowac moze byc tshirt tylko XXL kolor moze byc czarny albo granat i czapka 1szt. czapeczka z daszkiem kolor czarny i ten zlotawy haft !!!!!! a jak z cena wtedy zostaje taka sama ???

ale nastepnym razem to moze jakas lepsza organizacja by sie przydala bo ja juz od kwietnia czekam !!!!


[ wiadomość edytowana przez: maxymilan dnia 2007-07-31 13:05:54 ]
  
 
niestety ja nie wyszywam tylko robi to firma. nie zamówię 100 sztuk polo w rozmiarze xxl a tylko takie ilości można zamówić w firmach reklamowych. bazuję na tym co zostaje z dużych zamówień. niestety XXL nie będzie do zlotu dostępny więc albo oddam kasę albo zamówię TSHIRTY. oczywiście róznica kasy do zwrotu


aktualnie mam 4 czapeczki ( czarna , khaki czerwona) oraz jednego TSHIRTA w rozmiarze L

chcę na zlot zqamówić kilka sztuk. zamówienie rano wychodzi.
  
 
no to jak cos to dla mnei czapka czarna i tshirt xxl jak dasz rade daj znac na priva co udalo ci sie zalatwic
  
 
rano idzie zamówienie
pozdro
  
 
zamówienie poszło

do zlotu nie zamawiam nastepnych. niestety remont mieszkania i inne sprawy blokują mi cały wolny czas
pozdro
  
 
Dopiero wpłaciłem kasę, za łachy co odebrałem w Warszwie.

Pozdrawiam
igiers
  
 
ciuchy odebrane. wysyłać czy odbierzecie n a zlocie???