Mam problem auto gaśnie...dziwna sprawa zobaczcie;]

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam mam bardzo dziwny problem nie wiem dokładnie o co chodzi...mianowicie coś jest nie tak z filtrem powietrza (chyba) choć wymieniony jest na nowy. Problem pojawił się nagle auto podczas jazdy poprostu zgasło i tak jak by paliwo nie dochodziło kręci ale nic nie łapie odkręciłem filtr paliwa i samochód zapalił normalnie po złożeniu auto nie chciało odpalić...po przyglądnięciu się doszedłem do tego że auto gaśnie mi kiedy naciskam na cała tą pokrywę od filtra powietrza głównie z lewej strony tam gdzie zaznaczyłem strzałką[IMGhttp://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=051b3ceb25d0e46e][/URL][/IMG]

Nawet gdy przykręce filtr auto nie odpali tak jak gdzieś coś się blokowało i auto nie zasysało powietrza. Dodam tylko żę wszystko wygląda oki filtr nie ma oleju wszystkie rurki są na swoim miejscu.

Czy ktoś ma jakiś pomysł co w tym wszystkim jest nie tak albo w jaki sposób dojść do rozwikłania tego problemu?? czekam na pomoc dzięki
  
 
][/URL][/IMG]
  
 
[/URL][/IMG]
  
 
Sprawdź przewody podające napięcie na wtryskiwacz może one są juz jakieś naderwane i jak zaczynasz naciskac to nie dochodzi napięcie to wtryskiwacza i nie podaje on benzynki.Te przewody dochodzą do góry wtryskiwacza od prawej strony gardzieli.Jak zdejmiesz filtr to odpal autko i poruszaj kabelkami wokół kolektora ssącego to zobaczysz czy bedzie gasł czy nie.
pozdrawiam
  
 
no i sprawa rozwiązana winny był ten przewód w gómowej otoczce na kopułce wtrysku i filtr na niego naciskał a on gasł;] pozdrawiam