Koledzy prosze o pomoc w wybraniu radia Pilne

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zmieniam radia conajmniej jedno na tydzien i ciagle mnie czegos brakuje W tym tygodniu mnialem Presidenta Jacksona super radio ale za duze.przed tym mnialem 510,520,johnnego 2 ASC i teraz niewiem co kupic nastepne mam przeznaczone na to 850 zl antene mam colorado.Prosze koledzy o doradzenie zalezy mi aby to niebyl szumoon cicha konfortowa praca chce mniec jedno radio na stale
  
 
za taka kase wybor jest tylko jeden

>>>>>>>> H E R B E R T <<<<<<<<<<

unideny 510-520 czy podobne temu presidentowskie hary czy jony to mało konfortowe radia tzn porownanie do herberta to szumofony

ewentualnie jeszcze jonson wchodzi w gre ale osobiscie polecam herberta niezaleznie czy stary model czy ten nowszy obydwa jednakowo dobre

jackson jest zbyt czułym radiem do mobila
  
 
obecnie sam myslalem nad johnsonem II ale obawiam sie braku rf gaina a lokal to skreca go na maksa i niewiem jak to bedzie wychodzilo herbert jest spoko ale troche za dlugi do moego schowka a jak w johnsonie wypada przedni glosnik mnialem pare sek by zobaczyc te radyjko i tam glosnik chodzil jak puszka?
  
 
kolego wszystko to tylko w "ERZE" hhe jak głosnik chodzi jak puszka to proponuje zewnetrzny z zestawu głosnomowiacego NOKI HFS-12 koszt ponizej 20 zł na allegro a lepszy od wszystkich dedykowanych do CB
  
 
spróbuj presidenta jacka.am,fm,ssb dwie 40stki selektywny odbiornik i nie szumi.
Cytat:
2007-03-25 19:08:24, mafiozo01 pisze:
Zmieniam radia conajmniej jedno na tydzien i ciagle mnie czegos brakuje W tym tygodniu mnialem Presidenta Jacksona super radio ale za duze.przed tym mnialem 510,520,johnnego 2 ASC i teraz niewiem co kupic nastepne mam przeznaczone na to 850 zl antene mam colorado.Prosze koledzy o doradzenie zalezy mi aby to niebyl szumoon cicha konfortowa praca chce mniec jedno radio na stale