Dach w cabrio-jak to jest

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak wiadomo jestem laikiem w temacie Cabrio no i mam kilka pytań,a mianowicie dach ok a mimo to leci woda,z przodu oraz zauwazyłem ze tylnia szyba puszcza,jak to usunąc,jest jakis magiczny sposób na to?????myslę o silikonie jeslki chodzi o tylnia szyba ,a przód wymiana uczelek,czy jest jakiś patent na ten manlament
  
 
miałem probelm z cieknącycm dachem jakies poł roku, nie dośc ze dach był lipa to puszczało mi na uszczelkach, dodałem uszczelki nowe ponaklejałem podwojne, do uszelek na drzwiach wcisnołem silikon wszystko eegancko nic nie wiadac, od tamtego czasu moze lac i nic mi sie nie poleje, tylko jak otworze drzwi albo szybe to normalka, tylna szyba tez mi puszczała ale był dach przetarty jak to zlokalizowłaem zakleilem klejem do szyb i okej,
  
 
remik luknij na cabrio club tam jest troche o tym, pozatym u nas gdzies na forum jest watek z fotkami o regulacji szb w drzwiach - to duzo daje... no i uszczelki da sie odratowac roznymi sposobami, niedlugo wrzuce pare fotek
  
 
sprobuj docisnąć dach za pomocą gwintu na tych haczykach przy klamkach dachu(wkręć je)
mam nadzieje ze pomoże, a z tylna nie wiem może źle szyba zamontowana w uszczelce
  
 
podaj dokladnie w ktorych miejscach leci to bedzie latwiej cos pomoc, bo "z przodu" to wiele moze byc miejsc przecieku
  
 
Cytat:
2008-04-17 00:04:12, POMPA pisze:
sprobuj docisnąć dach za pomocą gwintu na tych haczykach przy klamkach dachu(wkręć je) mam nadzieje ze pomoże, a z tylna nie wiem może źle szyba zamontowana w uszczelce


tylko nie skrec tak, ze dach sie w polowie rozejdzie...
co do cieknacej wody to moga byc stare uszczelki (tylko moj bialy ma 22lata i nie cieknie...), albo slabe fabryczne spasowanie, albo przygody komunikacyje
sprobuj je odkleic wyczyscic i przykleic silikonem, nie zaszkodzi a moze pomoc